Maja Bohosiewicz ostro o Czarnym Proteście! Według niej...

przejdź do komentarzy

[...] po cichu przechodzi właśnie ustawa która zaważy na życiu KAŻDEGO Z NAS!

maja bohosiewicz maja bohosiewicz/KAPiF
Podczas gdy w całym kraju trwają manifestacje, na których osoby przeciwstawiają się wprowadzeniu nowej ustawy antyaborcyjnej, do osób, które nie będą strajkować, dołączyła Maja Bohosiewicz.

Zobacz też: USTAWA ANTYABORCYJNA - O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

Aktorka stwierdziła, że "po cichu", kiedy omawiane są nowe przepisy (które najprawdopodobniej nie zostaną przyjęte przez sejm), zostają wprowadzane regulacje, które wprowadzą na rynek GMO.

Gwiazda twierdzi przy tym, że cała ustawa ma jedynie przykryć dokumenty, które de facto mogą bardziej zaszkodzić wszystkim ludziom. Na swoim Facebooku napisała:

Znacie te zasadę, że jak celnicy zatrzymali na granicy samochód pełen kokainy, to w tym czasie pewnie przejechały cichaczem 3 takie tiry? Jeżeli w państwie jest głośno na jakiś temaf to też nie bez powodu. Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice mając poczucie, że wie co sie dzieje i ma prawo głosu.


I dalej:

W między czasie po cichu, obok przejedzie „tir pełen narkotyków”. Na pierwszych stronach czarny protest. A po cichu przechodzi właśnie ustawa która zaważy na życiu KAŻDEGO Z NAS. Ustawa o Ceta ma być odpisana 26 października.


Zobacz też: Maja Bohosiewicz straciła cierpliwość

Oraz:

Polskę zaleją produkty naszpikowane GMO. Wszystkie produkty będą odkażane chlorem, nafaszerowane antybiotykami, modyfikowame genetycznie. Przerażający jest fakt, że nie poszą o tym gazeta, onet, newsweek… jak sie już pożądnie najemy takiego gmo i będziemy zachodziły w ciąże to faktycznie jest spora szansa na urodzenie ośmiornicy zamiast zdrowego dziwcka. Więc idźcie na #czarny protest żebyście mogły się przebadać, bo nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie (pisownia oryginalna - przyp. red.)


Czym jest Umowa CETA? Według opozycji jest to wprowadzenie na rynek polski produktów, które mogą realnie zaszkodzić polskiemu rolnictwu. Ponadto wprowadzenie tych regulacji nakłada na Polskę obowiązek płacenia olbrzymich kar finansowych korporacjom wykorzystującym GMO.

Więcej informacji: TUTAJ

Czy zgadzacie się zatem z Mają w tej kwestii? Czy Polacy powinni dołączyć do kolejnych manifestacji?
Maja Bohosiewicz ostro o Czarnym Proteście! Według niej...

Maja Bohosiewicz ostro o Czarnym Proteście! Według niej...

Maja Bohosiewicz ostro o Czarnym Proteście! Według niej...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!