Maja Ostaszewska w Twoim Stylu (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Chcę być wszechstronna. Lubię się zmieniać i dla widza, i dla samej siebie."

maja ostaszewska maja ostaszewska/Twój Styl
Gwiazdą najnowszy, czerwcowego numeru Twojego Stylu jest Maja Ostaszewska - aktorka, mama 5-letniego Franka i 3-letniej Janiny, partnerka, a przede wszystkim kobieta.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

W wywiadzie z magazynem Maja opowiada o swoich rolach, o tym, jak lubi postać Beatki z Przepisu na życie. Zaznacza jednak, że uwielbia nowe wyzwania i za nic w świecie nie chce dać się zaszufladkować:

- Żadna szuflada - ani ta bardziej szlachetna, ani komercyjna - nie jest dobra. Chcę być wszechstronna. Lubię się zmieniać i dla widza, i dla samej siebie. Chciałabym teraz zagrać coś zupełnie nowego, co dla mnie samej będzie zaskoczeniem. Dla takich ról jestem w stanie zmienić wygląd, wagę...

O dzieciach mówi z miłością - Mogę powiedzieć, że na punkcie dzieci oszalałam. (...) Wieczorem bywam tak zmęczona, że nie mam siły na przeczytanie książki. Mniej gram. Ale to wszystko, co dzieci mi dały, jest niepomiernie większe od "strat".

Fragment wywiadu z Ostaszewską przeczytacie TUTAJ, a całość w najnowszym numerze Twojego Stylu, który jest już dostępny w sprzedaży.

Jak Wam się podoba Maja na okładce Twojego Stylu?


Maja Ostaszewska w Twoim Stylu (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!