Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

przejdź do komentarzy

"Czasami, kiedy patrzę na swoje zdjęcia sprzed lat, myślę: "Boże, jaka tragedia".

maja sablewska maja sablewska/© KAPiF
Maja Sablewska wyznaje w wywiadzie dla Gali, że celebruje swoje życie na 100 procent. Była menedżerka Dody, Edyty Górniak i Mariny Łuczenko dziś pracuje na własne nazwisko. Wydała książkę, szykuje się do prowadzenia programu w TVN Style. Udziela wywiadów, promuje swoją kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z sieciówką.

Oprócz tego Sablewska jest dziś spełniona jako kobieta - od dłuższego czasu spotyka się z muzykiem, Wojtkiem Mazolewskim.

Jednak nie zawsze w jej życiu było tak pięknie, o czym celebrytka wspomina w rozmowie z Galą:

Byłam wstydliwa, nieśmiała. Nie miałam powodzenia u facetów. Wiele nie najfajniejszych sytuacji mnie spotkało, które – być może – spowodowały, że byłam pełna kompleksów. Przez wiele lat cierpiałam w związku z moimi oczami – kiedy po wypadku musiałam nosić okulary -17, wyglądałam, jakbym założyła na nos denka butelek - mówi Sablewska.

Do wypadku Mai doszło, gdy miała 6 lat. W Gali opisuje to dokładnie:

Zaczęło się niewinnie – od jazdy na rowerze. Nauczył mnie jej tata. Byłam tak dumna, że bardzo chciałam się tym z kimś podzielić. Przewiozłam moją koleżankę. Kiedy zobaczyła to jej mama, zdenerwowała się i bardzo na mnie nakrzyczała. Wróciłam do domu i postanowiłam, że pogram w gumę. Bez koleżanki? Zahaczyłam gumę o klamkę, a ta strzeliła w moje prawe oko. Straciłam wzrok. Szok, przerażenie, płacz mamy! Przeszłam kilka operacji. Szpitale, w których leżałam na sali z dorosłymi kobietami i słuchałam historii, jak to nie będę mogła naturalnie rodzić przez mój problem z okiem... Wreszcie przeszczep soczewki – chyba kiedy miałam 15 lat. Po nim mogłam pozbyć się wielkich okularów z grubymi szkłami i przestałam być szykanowana przez kolegów w szkole, którzy żartowali albo z moich oczu w „spodkach”, albo z moich za długich nóg. Dopiero w Warszawie moja dupa stwardniała - mówi celebrytka.

Maja, która jakiś czas temu odkryła "London look" i zakochała się w nim "na zabój", swój dawny wizerunek wspomina tak:

Czasami, kiedy patrzę na swoje zdjęcia sprzed lat, myślę: „Boże, jaka tragedia”. Chyba ubierałam się wtedy dla kogoś innego. Bo na pewno nie dla siebie.

Dziś trudno ją pomylić z inną celebrytką. I choć niektórzy mówią, że styl Sablewskiej pasuje bardziej do kloszarda. ona trzyma się swojego "London look". I jest szczęśliwa.

To chyba najważniejsze.

Cały wywiad z Sablewską znajdziecie na stronie Gali.


Najnowsze zdjęcia Mai Sablewskiej...

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów


...i stare fotki, gdy celebrytka pracowała z Dodą

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

Maja Sablewska: Nie miałam powodzenia u facetów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!