Maja Sablewska: Używam botoksu, powiększałam usta

przejdź do komentarzy

Ach, to już nie jest zasługa diety?

maja sablewska maja sablewska/© KAPiF
Przekonywanie ludzi, że rysy twarzy zmieniły się dzięki diecie, było co najmniej nierozważne. Wypowiedź dla RFM FM będzie się to ciągnąć za Mają Sablewską:

- Ktoś może w to nie uwierzyć, ale zmiana żywienia spowodowała zmianę rysów mojej twarzy.

No pewnie, że nikt nie uwierzył!

Celebrytka zmieniła jednak taktykę - teraz szczerze mówi o poprawianiu wyglądu. Wspomniała m.in. o botoksie. I dodała, że "nie ma problemu, by o tym mówić". Tak, teraz nie ma.

- Nie robiłam żadnych operacji plastycznych. Oczywiście robię różne zabiegi jak każda kobieta w moim wieku. Mam 32 lata, używam botoksu. Nie mam problemu, aby o tym mówić - powiedziała. - Mam cztery zmarszczki na czole po moim dziadku i gdybym tego nie robiła to dużo rzeczy mogłabym tam chować. Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta. Poszłam do lekarza, który mi tak doradził. Kiedy pojechałyśmy z Dodą na koncert do Chicago i zrobiłyśmy sobie fotkę. Ona i ja. I nagle mama do nas dzwoni: "Co wy zrobiłyście z tymi ustami, dziewczyny!". Faktycznie, jak zobaczyłam to zdjęcie na większej skali w komputerze, to jak najszybciej udałam się do kompetentnego lekarza, który zrobił wszystko, aby moje usta wróciły do normy - powiedziała w programie Klinika urody.

Jej sposób na dobry wygląd?

- Dużo spać. Bo jednak spanie i seks są bardzo dobre dla zdrowia. Oczywiście stosuję się do rad, aczkolwiek ze spaniem mam problem - dodała.

Rozumiemy, że z seksem już nie. Jak to dobrze...
 


Maja Sablewska: Używam botoksu, powiększałam usta

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!