Maja Sablewska zwyzywana z niewiarygodnego powodu (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Przesada?

maja sablewska maja sablewska/KAPiF
Często, kiedy spoglądamy na swoje fotografie sprzed lat, dostajemy wypieków na twarzy i schowamy albumy głęboko w szafach. Któż z nas założyłby dzisiaj kolorowe legginsy i ortalionową kurtkę? Kilkanaście lat temu takie zestawienie było krzykiem mody. Stare fotki gwiazd też wydają się zabawne. Pamiętacie Christinę Aguilerę z odsłoniętym brzuchem i w kolorowych włosach albo spieczoną na solarium Agnieszkę Włodarczyk? Maja Sablewska powiedziała ostatnio w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że została zwyzywana z powodu swojego ubioru. Poszło o... kapelusz:

– Ostatnio byłam w Gdańsku i miałam kapelusz. Nagle się okazało, że ktoś tam już mnie wyzywa od takich czy innych, bo nie spodobał się temu komuś mój strój. Niestety, żyjemy w takim świecie, kiedy odważni są ci, którzy psioczą, którzy głupio gadają. Ale najważniejsze to się nie przejmować tym, co ludzie mówią, tylko robić to, co leży w naszym sercu i nie bać się, bo czas leci, nie cofniemy tego, co za nami.


Stylistka wyznała też, że kiedy była młoda i brakowało jej pieniędzy, chętnie ubierała się w second handach:

– Jestem osobą, która od zawsze uwielbiała ubrania i jak jeszcze nie było mnie stać, to pamiętam – chciałam być oryginalna – wtedy kupowałam wielkie bluzy w second handzie, owijałam się paskiem i robiłam z tego sukienkę. Koleżanki w szkole, pamiętam, mówiły, że to nie jest najlepszy pomysł, ale mnie się podobało.


Wydaje się, że odzież używana to ostatnio nowa moda. Do takich zakupów przyznały się już m.in. <
Marcelina Zawadzka, czy ukochana Mikołaja Krawczyka. Mądry wybór?


 
Maja Sablewska zwyzywana z niewiarygodnego powodu (VIDEO)

Maja Sablewska zwyzywana z niewiarygodnego powodu (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!