Majewski o wiosce olimpijskiej: Wszyscy są pijani...

przejdź do komentarzy

...i doskonale się bawią. Złoty medalista mówi też o seksie i jedzeniu.

tomasz majewski tomasz majewski/© KAPiF
Wczoraj wieczorem Tomasz Majewski obronił tytuł mistrza olimpijskiego, który wywalczył w Pekinie. W ostatecznej rozgrywce Polak rzucił kulą o 1 centymetr dalej, niż jego rywal, potem o kolejne 2 centymetry i znów wywalczył sobie najwyższe podium.

Tymczasem w Playboyu świetny wywiad z Majewskim, który jest uznawany za jednego z najsympatyczniejszych i najmniej zmanierowanych sportowców.

W rozmowie z magazynem Majewski mówi między innymi o swojej diecie. Jak się okazuje, trenowanie pchnięcia kulą nie wymaga dramatycznych wyrzeczeń:

Kulomioci po prostu nie muszą się dobrze prowadzić. Sam nie mam żadnych ograniczeń. Co mi smakuje, to jem. Nie mogę się tylko nadmiernie spaść - mówi Majewski i dodaje: - Nie ma wśród nas sportowców, którzy prowadzą sterylny tryb życia. Jesteśmy grupą normalnych ludzi.

O tym, że sportowcy faktycznie lubią zabawę, świadczą inne słowa sportowca:

(...) sportowcy to w ogóle bardzo rozrywkowi ludzie. Szczególnie pod koniec sezonu następuje rozpasanie na maksa. Nie mówię o ultrasportowcach, którzy tylko trenują, a potem śpią w pokojach. Chodzi mi o normalnych ludzi. Można ich spotkać na przykład w wiosce olimpijskiej, która jest formą kolonii dla dorosłych. Aż szkoda, że mieszkając tam, trzeba w ogóle startować. Pamiętajcie jednak, że o medale walczy tylko garstka i większość nie musi się tak spinać. Dla wielu pobyt tam to prawdziwe wakacje z możliwością poznania sportowych idoli.

Mieszkanie za darmo, jedzenie za darmo, wszyscy o ciebie dbają, nie trzeba się niczym przejmować. Poza tym codziennie jest jakaś impreza i szał radości, bo codziennie ktoś zdobywa medale.
Uwielbiam tę atmosferę. (...) Nikt nie przejmuje się płaczami w hotelowych pokojach
- mówi Majewski. - Tego nie widać, nie słychać. Ogólnie wszyscy są pijani i dobrze się bawią - podsumowuje kulomiot.

Majewski mówi jednak, że nie wszystko jest dozwolone przed zawodami:

Mnie seks nie służy. Tracę wtedy tonus mięśniowy (napięcie - przyp. red) i mam... za miękkie nogi. Innym, z tego co słyszałem, pomaga.

***

O trenowaniu w jednym klubie z Dodą, kulomiotkach na rozkładówkach Playboya oraz o tym czy Majewski pcha czasem różowe kule, przeczytacie w wywiadzie w sierpniowym numerze Playboya.


Majewski o wiosce olimpijskiej: Wszyscy są pijani...

Majewski o wiosce olimpijskiej: Wszyscy są pijani...

Tomasz Majewski z żoną


Majewski o wiosce olimpijskiej: Wszyscy są pijani...

Majewski o wiosce olimpijskiej: Wszyscy są pijani...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!