Małaszyński: Marta nie ma zbyt wielkiego doświadczenia

przejdź do komentarzy

Musiał umawiać się z nią na dodatkowe próby.

marta Żmuda trzebiatowska marta Żmuda trzebiatowska/ © KAPiF
Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawi się niebawem na deskach teatru w sztuce Kiedy Harry poznał Sally. Premiera, która miała odbyć się w sobotę, została odwołana z powodu tragedii w Smoleńsku.

Aktorka bardzo się denerwuje się z powodu swojego występu. Nic dziwnego - to dopiero jej druga rola teatralna. Pierwsza, w sztuce Motyle są wolne, nie zebrała rewelacyjnych recenzji.

Jej sceniczny partner, Paweł Małaszyński, powiedział w wywiadzie dla Wp.pl:

- Jeśli chodzi o teatr, Marta nie ma zbyt wielkiego doświadczenia - tłumaczy. - Rola Sally to jej drugie wcielenie sceniczne. Bardzo ciężko pracowaliśmy przez
trzy miesiące. Często spotykaliśmy się na dodatkowych próbach - poza próbami właściwymi - i we dwójkę kombinowaliśmy, improwizowaliśmy, jak nadać kształt poszczególnym scenom.

- To duża rola i wiem, że się trochę stresuje. Tak naprawdę jednak ocena nie będzie należała do mnie, lecz do publiczności - dodaje.

Oczywiście wszystkich najbardziej ciekawi, czy w sztuce pojawi się słynna scena udawanego orgazmu, który w filmie pod tym samym tytule rewelacyjnie zagrała Meg Ryan.

Ciekawe, jak zagrałaby to Trzebiatowska...
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!