Małgorzata Rozenek kończy 40 lat! Zmieniła się NIE do poznania!

przejdź do komentarzy

Niesamowita transformacja.

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/
Dziś 40. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jej kolorowe życie od wielu lat jest jednym z głównych tematów portali plotkarskich. Gwiazda trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, jest wykształconą artystką i prawniczką. Na co dzień w mediach roi się od jej sesji zdjęciowych i komentarzy na jej temat. Jak sama przyznała, marzy tylko o tym, by znaleźć więcej wolnego czasu.

Zobaczcie, jaką niesamowitą metamorfozę przeszła.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Małgorzata z domu Kostrzewska ukończyła szkołę baletową, a nawet zaczęła doktorat z prawa. W czasie studiów wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego. Pierwszy raz na salonach show-biznesu pojawiła się jako żona Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Prawdziwą sławę przyniósł jej dopiero program Perfekcyjna Pani Domu, w którym pokazywała uczestnikom jak sprzątać i robiła słynny test białej rękawiczki. Występowała w reklamach, zasiadała na krzesłach jurorskich i niczym Gordon Ramsey krytykowała właścicieli hoteli w programie Piekielny Hotel.

Prawdziwym przełomem dla Małgosi był rok 2016. Nie chodzi wyłącznie o udział w kontrowersyjnym Projekcie Lady. To w 2016 wyszła za mąż za byłego męża Dody, Radosława Majdana. Ich ślub był okrzyknięty wydarzeniem roku polskiego show-biznesu. Majdanowie zaczęli figurować w mediach jako najsłynniejsza para Pollywood. Wystąpili razem w Azja Express i doczekali się nawet własnego programu Iron Majdan. Ich każdy ruch śledzą tysiące obserwujących na Instagramie.

Małgosia znana jest z lekko zachrypniętego głosu i śmiesznych wpadek. Zdania Me is Victoria Beckham, czy nie mów do mnie teraz zostały uwiecznione na koszulkach sprzedawanych przez Perfekcyjną. Podobno popyt na T-shirty przerasta jej najśmielsze oczekiwania.

Kwestią sporną jest wiek Rozenek. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy media wykopały fragmenty starego telewizyjnego programu z udziałem Małgorzaty, w którym rzekomo pomylono jej wiek. Złośliwi twierdzą, że Małgosia odejmuje sobie 10 lat. Gwiazda TVN-u obraca zarzuty w żart, a nawet sama dolewa oliwy do ognia. Pokazała kiedyś na Instagramie zdjęcie swojego dowodu osobistego. Niestety - był to falsyfikat, na którym widniał rok 1999.

Rozenek na obcasach do nieba: jak pani wytrzymuje w takich butach?!

Perfekcyjna uwielbia odważne stylizacje, uwydatniające jej biust i długie nogi. Niektórzy twierdzą, że próbuje kopiować byłą żonę jej obecnego męża, Dodę. Sama stwierdziła, że ma dość tego typu porównań i... nie ma zamiaru rezygnować z krótkich sukienek i obcisłych kompletów.

Czego życzycie Małgosi w tym szczególnym dniu? Zobaczcie jaką niesamowitą metamorfozę przeszła. Wygląda na 40 lat?Małgorzata Rozenek kończy 40 lat! Zobaczcie, jak się zmieniła

Małgorzata Rozenek kończy 40 lat! Zobaczcie, jak się zmieniła

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (21): sortuj