Małgorzata Rozenek-Majdan DZIŚ otwiera swój nowy biznes

przejdź do komentarzy

Co to będzie? AKTUALIZACJA

małgorzata rozenek-majdan małgorzata rozenek-majdan/KAPiF
Od pewnego czasu w internecie pojawiają się plotki na temat zawodowych wyzwań Małgorzaty Rozenek-Majdan (39 l.). Celebrytka na co dzień związana z TVN postanowiła ponoć rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Kilka dni temu plotkowano, że celebrytka planuje otwarcie strony z poradami dla przyszłych par młodych. W ten sposób Rozenek-Majdan stałby się konkurencją dla serwisu ślubnego prowadzonego przez Agnieszkę Hyży.

Fani na widok kreacji Rozenek-Majdan na bal 20-lecia TVN: SUKNIA MIAZGA!

Małgorzata Rozenek-Majdan otwiera nowy portal


Dziś dowiemy się, jaki charakter będzie miało nowe przedsięwzięcie żony Radka Majdana. Wczoraj celebrytka wrzuciła na swój Instagram post zapowiadający start nowego portalu:

Kochani, najbliższy piątek będzie dla mnie bardzo ważnym dniem, bo wtedy właśnie rusza mój projekt, nad którym pracowałam przez ostatnich kilka miesięcy. Często pytacie mnie w wiadomościach prywatnych na Instagramie oraz Facebooku o wiele porad. Była ich taka ilość dziennie, że nie nadążałam już z odpisywaniem 🙂 Mój portal www.rozenekmajdan.com będzie właśnie takim miejscem, w którym znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Mam nadzieję, że spotkamy się jutro na rozenekmajdan.com. Sama nie mogę się już doczekać - napisała Rozenek-Majdan.


Małgorzata Rozenek-Majdan: Przydałaby się córka (VIDEO)

Wydaje się, że serwis będzie miał formułę szerszą niż tylko porady dla młodych par. Czyżby Rozenek chciała zostać polską Marthą Stewart?

AKTUALIZACJAO godz. 14.00 ruszyła strona Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża. To strona poradnikowa - są na niej porady dotyczące planowania świąt, prezentów, kłótni przy stole...

Stronę znajdziecie tutaj.

Podoba się Wam?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!