Małgorzata Rozenek o in vitro

przejdź do komentarzy

"Mnie też zaproponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy..."

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Małgorzata Rozenek (38 l.) jest mamą dwóch chłopców - Stanisława i Tadeusza. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że jej macierzyństwo jej wynikiem zapłodnienia in vitro.

Zobacz: Na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana zjawiła się policja!

Rozenek, która zaszła w ciążę w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego, jest wielką zwolenniczką tej metody. W rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską żona Radka Majdana powiedziała:

- Za moich czasów kiedy ja robiłam in vitro, mnie też proponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy. I jedna rzecz - to nie działa. A in vitro działa. Nie rozumiem czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii.


Rozenek stwierdziła też, że argumenty przeciwników in vitro wskazujące, że po zabiegach tego typu rodzą się dzieci, u których mogą wystąpić wady rozwojowe, bolą ja osobiście jako mamę dwóch chłopców:

- Mnie to boli osobiście. Ja wiem jakie to jest ogromne szczęście wreszcie zostać mamą. Mam dozgonną wdzięczność do lekarzy którzy mi pomogli w tym, żebym została mamą - podkreśliła celebrytka.


Czytaj też: Zamiast refundacji in vitro - Narodowy Program Prokreacyjny

Przypomnijmy, że z metody naprotechnologii skorzystała Małgorzata Kożuchowska, która nie zdecydowała się na próbę zajścia w ciążę przez zapłodnienie in vitro.

Małgorzata Rozenek o in vitro

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!