Małgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie (FOTO+VIDEO)

przejdź do komentarzy

Już wiadomo, dzięki czemu chudnie.

małgorzata socha małgorzata socha/KAPiF
Jedne, jak na przykład Natalia Siwiec i Doda, pijają soki oczyszczające, inne jak Kasia Cichopek i Agnieszka Szulim korzystają z tzw. diety w pudełkach. Teraz o swoim jadłospisie zdecydowała się opowiedzieć Małgorzata Socha.

Aktorka udzieliła wywiadu agencji NewseriaLifestyle, w którym zdradziła, że nie rezygnuje z przekąsek, ale stawia na te z wysoką zawartością błonnika:

– Jestem kobietą, która żyje w pośpiechu i wokół której dzieje się dużo rzeczy. Przy takim codziennym trybie życia nie ma czasu na bardzo restrykcyjną dietę. Zawsze znajdzie się moment na to, żeby podjadać. Chipsy wielozbożowe to źródło cennego błonnika. W związku z tym myślę, że jest to znacznie lepsze, niż sięganie po jakieś ciacho.


Do tego dochodzi aktywność fizyczna:

– Dieta dietą, ale też, kiedy tylko mogę, ćwiczę. Kiedy mam czas, staram się biegać.


Co ciekawe, Socha reklamuje jednego z producentów rzeczonych chipsów. Myślicie, że przed podpisaniem kontraktu też je jadała? Sama twierdzi, że tak:

– Nigdy nie robię niczego, do czego nie jestem przekonana. Jeżeli czuję, że coś jest w zgodzie ze mną i wiem, że robiąc to, będę w tym autentyczna, to jest to dla mnie sygnał, że mogę w tym wziąć udział. Tak jest z propozycjami zarówno zawodowymi, artystycznymi, jak i reklamowymi.


Kto wie, może to działa...
Małgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie (FOTO)

Małgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie (FOTO)

Małgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!