Malinowska i Janiak pokazali dzieci w reklamie: Kasa, kasa...

przejdź do komentarzy

"Moja. Nie Twoja. Więc niczym nie musisz się martwić" - celebrytka odpowiada na negatywne komentarze.

karolina malinowska karolina malinowska/KAPiF
Od kilku dni w telewizji możemy oglądać reklamę sieci telefonii komórkowej z rodziną Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka w roli głównej.

Celebrycka para, która jeszcze kilka lat temu chroniła swą prywatność i nie pokazywała twarzy dzieci, jakiś czas temu zmieniła strategię.

Karolina Malinowska pod TYM zdjęciem: I kiedy znowu czytasz o sobie per paszczur

Malinowska włączyła swoich synów do swojego zawodowego życia. Na Instagramie pokazuje całą rodzinę, wrzuca filmiki i komentarze dzieci.

Teraz ona i jej mąż zdecydowali, że razem z synami wystąpią w reklamie.

Na Instagramie byłej modelki burza w komentarzach. Jedni są zachwyceni fajną rodzinką, inni wypominają Malinowskiej, że pokazała twarze dzieci dla pieniędzy:

Myślałam ze tego nie zrobisz szkoda....... - pisze jedna z internautek.

Łatwo kogoś oceniać. Oj jak łatwo. Pozdrawiam Cię - odpowiada Malinowska.


Ktoś sugeruje, że celebrytka nie powinna się tłumaczyć:

Nie musisz, a wręcz nie powinnaś się tłumaczyć, przyjaciel zadzwoni i przegada temat nawet jeśli mu nie po drodze, inny wywlecze w internecie przed publiką, a szkoda...


Karolina Malinowska zaprosiła internautów do swego mieszkania (Insta)

Dziękuję. Zawsze mnie też zastanawia, ktora mama mogąca zapewnić start w dorosłe życie swoim dzieciom nie zrobiłaby tego. Ja spytałam swoje dzieci o to czy chcą być w reklamie. Powiedziałam z czym to się wiąże. Nie rozumiem takiego hejtu dla hejtu - odpowiada Malinowska.


Każdy zrobił by to samo gdyby dostał taka propozycje.Ja uważam że jesteście najbardziej naturalna rodzinka Tv.pozdrawiam - pisze ktoś jeszcze.


kasa kasa - wytyka Malinowskiej kolejna osoba.

Moja. Nie Twoja. Więc niczym nie musisz się martwić. Pozdrawiam - odpowiada była modelka.


Dziewczyny to ich rodzina, ich życie. Skoro nie zmusza dzieci do tego (a pisała wyżej, że była rozmowa przed i pytanie i zgodę) to co nam do tego? Jakby którejkolwiek z Was zaproponowali spot za sporą sumę, która mogłybyście spłacić kredyt czy zapewnić dzieciom studia to odmówiłybyście? Bardzo przykre jest to, że obecnie golizna i seks nie rażą nikogo, a uczciwie zarobione pieniądze jest powodem hejtu... Są normalni, nie szukają skandali, żyją swoim życiem, żyjcie i Wy babki... Mniej złości, więcej miłości 😘 - uspokaja kolejna internautka.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (58): sortuj