Małżeńska awantura u Ellen DeGeneres i Portii de Rossi

przejdź do komentarzy

Nie było Merry Christmas.

ellen degeneres ellen degeneres/© Fame/Flynet
Ellen DeGeneres (56 l.) i jej żona Portia de Rossi (41 l.) mają tak ogniste temperamenty, że nie mogą zbyt długo wytrzymać w spokoju.

Dopiero niedawno jakoś się dogadały i zażegnały widmo rozwodu, o którym aż huczało w plotkarskim świecie. Potem wspólnie pokazały się w show Ellen i zadeklarowały, że nie myślą o dzieciach.

W czasie świąt miało jednak dojść do awantury, która obnażyła faktyczne relacje między oboma paniami. Do incydentu doszło w czasie świątecznego party zorganizowanego przed producenta show DeGeneres.

W pewnym momencie Portia zniknęła w kuchni, by po kryjomu zapalić. W chwilę po niej do pomieszczenia weszła Ellen. Gdy zobaczyła palącą żonę, wpadła we wściekłość.

- Portia chciała ukryć fakt, że paliła, a to jeszcze bardziej rozwścieczyło Ellen - mówi świadek wydarzenia. - Portia zaczęła wtedy krzyczeć na Ellen, że nie zniesie ciągłego pouczania i mówienia, co ma robić, a czego jej nie wolno. Krzyki ściągnęły do kuchni gości. Wszyscy wchodzili, by sprawdzić, czy nic złego się nie dzieje.


Ellen kontroluje swoją żonę nie od dziś. Wszystko dlatego, że de Rossi przebywała niedawno na odwyku i Ellen zależy, żeby nie musiała wracać do kliniki.
Małżeńska awantura u Ellen DeGeneres i Portii de Rossi

Małżeńska awantura u Ellen DeGeneres i Portii de Rossi

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!