Mam Talent - 3. półfinał (FOTO)

przejdź do komentarzy

Z tej "Iskierki" ognia nie będzie. Za to z Lisieckiego - jak najbardziej.

paweł paprocki paweł paprocki/TVN
To już trzeci półfinał Mam Talent. I kolejna niezrozumiała opinia jury - tym razem "na wejściu" Kuba Wojewódzki powiedział fenomenalnemu zespołowi Iskierka, że "z tej iskierki ognia nie będzie".

Jim Williams jest najlepszym, co dała Ameryka. W The Prisoners jurorzy czuli desperację.

Za to pojawił się Paweł Paprocki i swoją francuską piosenką i "fryzurą a la wczesny Palikot" rozłożył wszystkich na łopatki.

Krakowska Szkoła Wushu i Ania i Jacek pokazali pełnię zaufania z popisami, w których jeden fałszywy ruch może skończyć się tragicznie

Piotr Lisiecki nie wie, co zrobić z tabunem zakochanych w nim fanek, ale wie, że przyszłość wiąże z muzyką. Od dziś ma powód, bo Kuba Wojewódzki powiedział mu, że "jego talent trzeba chronić jak Dolinę Rospudy". I żeby uciekał robić karierę tam, gdzie docenią go najbardziej.

Mocha zachwyciła w eliminacjach, tym razem "zapachniało stołeczną estradą". Pani stojącej w środku tercetu chyba to nie zmartwiło - uśmiech od ucha do ucha, prezentujący całe uzębienie, prezentowała póki nie zeszła ze sceny.

Do finału przeszła jednak dwójka półfinalistów: Ania i Jacek oraz Piotr Lisiecki. Taneczno-sportowy duet przeszedł do finału dzięki interwencji jury. Zgadzacie się z werdyktem?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!