Mam talent - komentujcie!

przejdź do komentarzy

Przechodzą Jadzia i Dominika oraz Kaczorex.

mam talent mam talent/© KAPiF
Dzisiejszy odcinek Mam talent to już nie eliminacje, tylko że... czegoś brakuje.

Prowadzący nie mają już tego luzu. Zdaje się, że garnitury trzymają ich równie sztywno, jak poważniejsza atmosfera.

Cheerleaderki z Wrocławia zostały poważnie skrytykowane za muzyczno-taneczny misz-masz - Kuba Wojewódzki powiedział otwarcie, że "nie przejdą dalej". Mocno.

***

Przejdźmy dalej - przed nami Infinity Pain, czyli ogień, igły i ból. Tym razem patrzyło się na nich bez wykrzywionej twarzy.

- Czy to boli? - spytał Szymon Hołownia.
- Boli! Musi boleć! - odpowiedział uczestnik.

- Ja jestem z patologicznej rodziny, to mi się to podobało! - skomentował Wojewódzki. Zdania nie podzielała "żądna krwi" Małgorzata Foremniak.

***

Na scenie pojawia się chłopak, który tańcu poświęcił ponad połowę swojego życia - Kaczorex, który serwuje widzom układ, na który po dwóch poprzednich występach w końcu świetnie się patrzy.

- Kocham cię! - krzyczy Agnieszka Chylińska.
- Podczas tego tańca w końcu zniknął jej cellulit - rzuca Kuba Wojewódzki. - Zobacz, co ty robisz z kobietami! Agent Tomek przy tobie to pikuś!

***

Pora na Wiktorię Katajew, która zdecydowała się na samobójczą być może piosenkę Mariah Carey. Ryzykownie, ale poczekajmy, co na to wszystko widzowie.

Kuba Wojewódzki w trakcie jej występu wcisnął swój przycisk... Dlaczego?

- To było najbardziej spektakularnej samobójstwo. Twoim przeznaczeniem jest nastrój, a nie wędrowanie po skalach, których nie sięgasz - uzasadnił.

Marcin Prokop zaczął bronić dziewczyny:

- Dlaczego dopuściliście ją do finału? - spytał.
- Mamy kiepskich prowadzących i kiepskich uczestników - odparł Kuba.

***

Tańczy Balans - grupa dziewczyn zaczyna od policyjnych klimatów. Początek... Zaraz, coś się nie powiodło! Falstart, dziewczyny nie rozpoczęły w porę swojego występu. Trochę nerwów i... Czekajcie, znowu! Znowu nie tak! O co chodzi?!

Dziewczyny są zdenerwowane, muzyka nie leci od początku (jak twierdzą uczestniczki)...

Do trzech razy sztuka - tym razem ruszyły z kopyta. Wyobrażacie sobie, w jakim stresie muszą tańczyć?

- To było zajebiste! - mówi zachwycony Wojewódzki.
- Kobiet z jajami jest bardzo mało - dodaje pełna uznania Foremniak.

***

Teraz duet Grzybki, tym razem już nie w zawadiackich klimatach z warszawskiej ulicy, lecz cylindrach i frakach. "Jeżeli kochać, to nie indywidualnie", śpiewają trochę na wyrost.

- Fajnie, że chłopcy sięgają do muzyki, która dla nich jest z epoki Jurassic Park - powiedział Kuba.

***

Jadzia i Dominika, dwie młode gimnastyczki, pokazują granice elastyczności ludzkiego ciała. Napięcie jest spore i to nie tylko ścięgien.

- To najbardziej perfekcyjne show tego wieczoru - skomentowała ich występ Agnieszka Chylińska.

***

"Amant, czy ja wyglądam na amanta" - mówi o sobie Mateusz Dembek. Wychodzi, śpiewa i... po chwili słychać dźwięk przycisku jednego z jurorów. Mam wrażenie, że na eliminacjach było lepiej, choć publiczność biła owację na stojąco.

- Wcześniej byłeś prawdziwy. Byłeś spocony jakby ci ktoś dokopał, miałeś na sobie jakąś plandekę.Jesteś nudny, sztuczny i plastikowy jak usta Krzysztofa Ibisza - mówi Wojewódzki, któremu występ się wyraźnie nie podobał.

Małgorzata Foremniak jest zupełnie odmiennego zdania.

- Scena jest okrutna i jak komuś nie wychodzi, to widać to bardzo.

- Panie Kubo, ja też pana wcześniej widziałem i też był pan spocony i też był pan ubrany w plandekę. A teraz wygląda pan pięknie. To jest magia telewizji - bronił się Mateusz, który zebrał cięgi aż od dwójki jurorów, bo Agnieszka Chylińska również nie była zachwycona jego występem.

***

Jadzia i Dominika przechodzą dalej. Szansę na półfinał będą mieli Kaczorex i Mateusz Dembek. Decyduje jury, które wybiera tancerza.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!