Mam Talent odc.5 - 40 przeszła dalej

przejdź do komentarzy

Kamil Kucharzewski odpadł.

mam talent mam talent/ © KAPiF
Tym razem pokazywano casting w Warszawie, a potem wybór 40 talentów, które weszły do decydującej fazy programu.

W stolicy pokazali się barriści, były dudy i bębny, gra na organkach i balans metalowym sześcianem. Pojawiła się urocza pani Bronisława, która potrafiła z kartki papieru wykonać wszystko, nawet wilcze oczy Tuska. Mieliśmy okazję zobaczyć Pawła Płoskiego, który tańczył z 1 nogą. Poza tym były cztery dziewczyny z wiolonczelą i trzema skrzypcami, którym Małgosia Foremniak poradziła, aby się ubierały mniej grzecznie. Na koniec przybyła z Chicago Asia Si. Dziewczynie oberwało się za wygląd. Jej talentem był śpiew. Po jej występie Agnieszka Chylińska powiedziała: Pomyślałam, że wyglądasz jak taka dziunia, a potem ta dziunia zaśpiewała i było mi głupio, że tak pomyślałam. Plastikowa dziewczyna posiada kawał dobrego głosu.

Oberwało się natomiast utytułowanej formacji tanecznej Caro Dance. Foremniak poradziła im, aby następnym razem nie chwalili się pucharami przed występem, ponieważ potem wychodzi kiszka.

Potem nastąpiły kolejne eliminacje. Z 130 wybranych talentów przechodziło tylko 40. Udało się takim osobom jak Klaudia Kulawik, Ewa Lewandowska, Asia Si, Klaudia Walencik, sobowtór Maryli Rodowicz, Paloma, dziewczyna guma itd. Co ciekawe odpadł Kamil Kucharzewski mistrz electric boogie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!