Mama Seleny Gomez umieściła bardzo wzruszającą wiadomość na Instagramie

przejdź do komentarzy

Opowiada o ciężkiej chorobie córki.

selena gomez selena gomez/StarStock.Newscom
Wszyscy są w szoku po tym, jak Selena Gomez (25 l.) podzieliła się wiadomością o przeszczepie nerki. Nikt nie spodziewał się, że miała takie problemy zdrowotne.

Selena Gomez pokazała BLIZNĘ po operacji transplantacji nerki

Na szczęście najgorsze już za Seleną. Jej rodzina również musiała mieć bardzo ciężki czas. Jej mama, Mandy Teefey napisała wzruszającą wiadomość na Instagramie - m.in. dziękuje Francii – przyjaciółce Seleny, będącej dawczynią nerki, a także wszystkim, którzy byli przy nich.

To zdjęcie jest jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach obrazów, które będą ze mną już zawsze. Przez ten cały czas, kiedy nie wiedzieliśmy, czy będzie lepiej czy gorzej, zawsze mogę wrócić do tego zdjęcia i wiem, że wszystko można naprawić. Jako matka byłam bezsilna, przerażona i jedyne, co mogłam robić, to modlić się za nie i za piękną rodzinę Francii (…) Selena dostała nerkę, ja zatrzymałam moją małą dziewczynkę, ale zdobyłam też nową córkę… Dziękuję wszystkim, którzy byli tam dla Sel, Francii i naszych rodzin. Przeżyliśmy dzięki miłości, modlitwom i Bogu.


Kim jest Francia Raisa, która oddała nerkę Selenie?

Głos zabrał również Brian Teefey, ojczym Seleny. W rozmowie z hollywoodlife.com powiedział, że jest wzruszony tym, co zrobiła Francia dla Seleny. Według niego, tego się nie da opisać słowami.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!