Mandaryna nie umarła

przejdź do komentarzy

Ona powróci!

mandaryna mandaryna/© KAPiF
Na jej temat pojawiają ciągle nowe informacje. Tajemniczy brunet u boku, konflikt z menadżerką itd. itp. Jak jest naprawdę?

Super Express podpytał o najbliższe plany samą zainteresowaną. Mandaryna pracuje nad kolejną płytą. Termin wydania był już kilkakrotnie przekładany, jednak to nie oznacza, że dzieje się coś niepokojącego. Jak sama mówi:

Muszę ją dopracować, to nie będą piosenki tylko dance'owe. Stylistyka się trochę zmieniła, ciągle poszukuję czegoś nowego. Niedługo pojawi się singiel. A płytę wydaję z menedżerką Kasią Kanclerz, więc nie mam nacisku ze strony żadnej firmy.

Czy więc doszło do kłótni z twardą menadżerką? To są jakieś bzdury i ciągle muszę to tłumaczyć. Czasami zdarzają się między nami jakieś nieporozumienia, ale to są twórcze kłótnie. Z niecierpliwością czekam na nową płytę. To moje trzecie dziecko i nie chcę go wylać razem z kąpielą

Media twierdziły, że problemem między paniami stał się Piotr Rubik. Kanclerz jest także jego menadżerką. Marta Wiśniewska zaprzecza takim spekulacjom: Nie mam z nim żadnych konfliktów, razem pracujemy i żyjemy w symbiozie. Moje dzieci bardzo go lubią. Ja też Piotra bardzo lubię i uważam, że jest świetnym muzykiem.

Poza tym Marta Wiśniewska poświęca się także swojej szkole tańca. Prowadzi ją w Mińsku Mazowieckim i chętnych nie brakuje. Są tacy, którzy przyjeżdżają, aż z Lublina.

Na co dzień Mandaryna stara się jak najwięcej czasu poświęcać dzieciom. Odwozi je codziennie do przedszkola, po południu zabiera na spacery. Chce, żeby mamy było w ich życiu jak najwięcej. Xavier i Fabienne widują się także coraz częściej ze swoim tatą. Marta ma teraz pozytywne stosunki z Michałem Wiśniewskim. Doszli do porozumienia w kwestii wychowania dzieciaków.

O miłości na razie nie wspomina. Widać wszystko układa się po jej myśli. Teraz przyjdzie tylko poczekać, czy polska publika da jej jeszcze szansę.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!