Manios, Pacholarz i Piaskowska o sobie

przejdź do komentarzy

3. część kwestionariuszy dziewczyn z Top Model.

michalina manios michalina manios/TVN
Dziś trzecia część krótkich streszczeń wypowiedzi kandydatek do tytułu Top Model. O swoich planach, radzeniu sobie z presją i pasjach opowiedzą Michalina Manios, Gabriela Pacholarz i Natalia Piaskowska. Wypowiedzi pochodzą z oficjalnej strony programu - topmodel.tvn.


Michalina Manios


Dlaczego modeling?

Już od jakiegoś czasu zaczęłam profesjonalnie zajmować się modelingiem. Zaowocowało to kilkoma dobrymi sesjami zdjęciowymi. Chciałam to kontynuować. Zależało mi także na zaistnieniu w show biznesie, pokazaniu się w mediach. Od dziecka miałam wiele energii, którą rozładowywałam na scenie. Śpiew i gra na instrumentach klawiszowych to moje pasje. Zdecydowanie mam duszę artystki. Program "Top Model" pomaga nie tylko w rozpoczęciu kariery, ale także umożliwia samorozwój w różnych dziedzinach.


Jak utrzymuje formę

Od dziecka byłam wierna aktywnemu trybowi życia, to jest chyba panaceum na wszystkie problemy z wagą. Nigdy nie robiłam niczego na siłę, nie stosowałam drastycznych diet, mój tryb życia był zawsze zdrowy. Żyje się tylko raz, przed chwilą zjadłam nawet ciastko. Przyjemność jedzenia jest tak ogromna, nie potrafiłabym sobie tego odmówić. Można to wszystko zbalansować. Sport jest mi potrzebny, gdyż posiadam tyle pokładów energii, których nie można spożytkować w inny sposób. Taniec jest dla mnie największą przyjemnością. Uważam, że każdy powinien znaleźć taki rodzaj aktywności, który sprawi mu przyjemność. Poza tym mam szybką przemianę materii.


Rady dla dziewczyn chcących zostać modelkami

Przede wszystkim z mojego doświadczenia: nigdy się nie poddawać. Należy zachować tę wiarę w siebie, przesłanie, że jest się kimś wyjątkowym. Posiadanie pasji, zainteresowań bardzo pomaga. To sprawia, że nawet po ciężkim dniu czujemy się lepiej. Na przekór wszystkim iść do przodu. Ja zawsze taka byłam - szłam pod prąd i na złe mi to nie wyszło. Pokazałam, że siłą marzeń, dzięki własnej determinacji można coś osiągnąć.


Gabriela Pacholarz
Oczekiwania

Uważam, że ten program bardzo mi pomoże w tym, żeby się spełniać jako modelka i nie tylko. Mam nadzieję, że otworzy mi niejedne drzwi do świata show biznesu.


Pasje

Jak każdy mam różne pasje! Aczkolwiek modeling łączy się z nimi nierozerwalnie. Oprócz muzyki, śpiewu, tańca, potrafię zrobić piękny make up i zrobić niepowtarzalną fryzurę. Lubię wydobywać w dziewczynach ich naturalne piękno i jestem w tym dobra ;) Chciałabym również zagrać w jakimś serialu czy filmie lub prowadzić własny program telewizyjny.


Ideał modelki

Na pewno modelka musi sprawiać wrażenie pewnej siebie, bo inaczej nie jest wiarygodna. Uważam jednak, że dobra modelka powinna mieć wrażliwą duszę i nieustanną motywację do samodoskonalenia. Staram się być taką osobą na co dzień i mam nadzieję, że pomoże mi to w przyszłej pracy.


Jak osiągnąć sukces w branży

Dziewczyny, które marzą o zawodzie modelki, muszą bardzo tego chcieć, żeby osiągnąć wymarzony cel. Tutaj liczy się ciężka praca, ambicja, cierpliwość i wytrwałość.


Natalia Piaskowska
Hobby

Tak, jestem osobą, która nie lubi się nudzić, która zawsze musi mieć co robić. Od 9 miesięcy trenuję taekwondo. Poza tym odkąd pamiętam fascynowały mnie motocykle, dlatego gdy tylko mogłam zrobiłam sobie prawo jazdy kat. A i jeżdżę, gdy tylko mam okazję.


O stresie przed kamerami

Myślę, że stres i rywalizacja są czymś, z czym mamy tak naprawdę do czynienia na co dzień: na uczelni, w pracy. Dla mnie największym wyzwaniem było przyzwyczaić się do kamer, do ich ciągłej obecności, ale szybko do tego przywykłam i później nie stanowiło to dla mnie większego problemu (wyjątkiem jest to, że musiałam się kontrolować, żeby nie mówić tak szybko, bo podobno nie dało się mnie zrozumieć).


O predyspozycjach do wykonywania zawodu modelki

Jako totalna amatorka nie czułam się na początku zbyt pewnie. Nie wiedziałam, czy pozy, które przyjmuję, dobrze wyglądają, dlatego słuchałam przede wszystkim wskazówek fotografa. Myślę, że tę pewność siebie większość zdobywa z czasem. Oczywiście są przypadki wrodzonego talentu do pozowania, gdzie dziewczyna cokolwiek by nie zrobiła, wygląda dobrze. Mnie jednak to nie dotyczy i muszę po prostu nadrabiać ciężką pracą.

Jak trzyma linię

Uwielbiam sporty wszelkiego rodzaju, zaczynając od koszykówki, kończąc na sztukach walki i gdy tylko jest okazja, to ćwiczę. Poza tym mój szybki, często mocno zabiegany styl życia sprzyja trzymaniu formy. No, a kiedy trzeba, staram się stosować dietę, chociaż z tym z reguły jest ciężko, bo kocham jedzenie, a przede wszystkim słodycze.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!