Manson się rozwodzi!

przejdź do komentarzy

Dita Von Teese postanowiła zostawić Marilyn Mansona.

dita von teese dita von teese/24ur
Marilyn Manson (prawdziwe nazwisko: Brian Warner) - do tej pory to on szokował. Teraz jednak jego żona Dita Von Teese postanowiła zaszokować go bardziej, niż on fanów. Postanowiła wnieść pozew o rozwód po zaledwie roku małżeñstwa.

Striptizerka i modelka powołuje się na „różnice niemożliwe do pogodzenia”.

¬ródła podają, że Dita usiłowała złożyć pozew już wcześniej, czyli przed ¦więtami, ale Manson nic o tym nie wiedział, bo małżonka nie mogła się z nim skontaktować.

- Tak bardzo go kochała... on jednak ma w sobie zbyt wiele demonów. Na tym etapie nie może się z nią zwyczajnie porozumieć. Próbowała mu powiedzieć, że składa papiery rozwodowe, ale nawet nie mogła się do niego dodzwonić. Wyprowadziła się, a on nawet nie zauważył - powiedział dziennikarzom znajomy pary.

Ponoć Manson przez ostatni rok wypijał ogromne ilości alkoholu, ku rozpaczy Dity. Ta próbowała ratować związek - na próżno.

Dita, która reprezentuje takie marki kosmetyczne jak MAC czy Estée Lauder, zdaje się mieć wszystkich po swojej stronie.

- Jest niesamowitą profesjonalistką. To dziewczyna glamour, taka, jakie spotykało się w latach trzydziestych i czterdziestych - powiedział John Demsey pracujący dla Estée Lauder.

- Przynajmniej nie będzie musiała dzielić się z nim kosmetykami - komentuje rozwód znajomy pary.

Mason i Von Teese pobrali się w grudniu zeszłego roku po siedmiu latach nieformalnego związku. Ceremonia miała miejsce na irlandzkim zamku Tipperary i utrzymana była stylu gotyckim. Rozwód zapowiada się już bardziej przyziemny.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!