Marcin Prokop dał Dorocie Wellman tabletki odrobaczające!

przejdź do komentarzy

To nie żart Prokopa...

dorota wellman dorota wellman/mat. prasowe
…ale prawdziwy Prezent bez Pudła UNICEF!

W tym roku Dorota Wellman i Marcin Prokop dołączyli do świątecznej akcji UNICEF. Razem z UNICEF zachęcają do zakupu Prezentów bez Pudła - szczepionek, leków i innych produktów pomocowych, które UNICEF dostarcza potrzebującym dzieciom w krajach rozwijających się.

Co roku dostajemy niepotrzebne upominki i gadżety, z którymi delikatnie mówiąc, nie wiemy co zrobić. Jeśli mamy kupić kolejny, piąty raz z rzędu krawat, skarpetki czy kubek tylko dlatego, że wypada kupić jakiś prezent pod choinkę, to pytam: po co? – mówi Marcin Prokop.

Dorota Wellman dodaje:

Chyba tylko po to, żeby mieć przysłowiowy problem z głowy. Zamiast niepotrzebnych upominków zachęcamy wszystkich, żeby wybrali dla bliskich wyjątkowy prezent gwiazdkowy – Prezent bez Pudła UNICEF. Te prezenty nie tylko są oryginalne. One ratują życie dzieci.

Marcin Prokop dał Dorocie Wellman tabletki odrobaczające!

Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie.

Prezenty bez Pudła UNICEF są dostępne na www.prezentybezpudla.pl oraz w wybranych salonach prasowych.

Co myślicie o zaangażowaniu tej telewizyjnej pary w akcję?


ZOBACZCIE SPOT:


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!