Marcin Tyszka ostro o Korwin-Piotrowskiej

przejdź do komentarzy

"Żeby tylko jakiś facet chciał ja zmacać".

marcin tyszka marcin tyszka/© KAPiF
Wojna jurorów Top model. Nie pierwsza w naszym show-biznesie i nie ostatnia. Tym razem rozgrywa się między Karoliną Korwin-Piotrowską, którą ostatnio zebrało na zwierzenia, a Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką.

Zaczęło się od wywiadu dla Newsweeka, o którym piszemy TUTAJ. W rozmowie z magazynem Korwin-Piotrowska "pojechała" po Dawidzie Wolińskim.

Gdybym była na miejscu tej macanej dziewczyny, Woliński nie miałby jedynek i trzymał się z bólu za jaja - stwierdziła jurorka Top Model wspominając dotykanie przez projektanta piersi kandydatki na modelkę.

W magazynie Flesz Piotrowska powiedziała wprost, że nie wyobraża sobie bycia jurorką w 3. edycji show, jeśli nadal będzie robić to, co do tej pory:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów - skarży się dziennikarka.

Na jej słowa zareagował Marcin Tyszka, który na Facebooku zamieścił taki oto wpis:

badzo mi sie podoba- ze Karolinka w koncu przynala sie , ze nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukac dla niej miejsca... bierze kase...powinna dac cos od siebie...przede wszystkim troche dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabraklo u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... zeby tylko jakis facet chcial ja zmacac... (pisownia oryginalna)

Teraz to już zupełnie nie wyobrażamy sobie współpracy między tymi ludźmi.


Marcin Tyszka ostro o Korwin-Piotrowskiej Marcin Tyszka ostro o Korwin-Piotrowskiej

Marcin Tyszka ostro o Korwin-Piotrowskiej

Marcin Tyszka ostro o Korwin-Piotrowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!