Marcin Tyszka w szczerej rozmowie dla Gali

przejdź do komentarzy

Wierzy w wielką karierę Weroniki Rosati i Alicji Bachledy-Curuś.

marcin tyszka marcin tyszka/© KAPiF
Marcin Tyszka stał się znany szerszej widowni dzięki udziałowi w programie Top Model. Jako juror, nie przebiera w słowach i bywa, że doprowadza bardziej wrażliwe uczestniczki show do łez.

Jednak ci, którzy nieco bardziej interesują się modą kojarzą go już od dawna. Można powiedzieć, że Tyszka to najbardziej rozchwytywany polski fotograf mody. Mimo że ma dopiero 34 lata pracował m.in. z Millą Jovovich, Laetitią Castą czy Lindą Evangelistą. W wywiadzie udzielonym Gali wypowiada się na temat polskich gwiazd:

- Od razu wiedziałem, że Alicja Bachleda-Curuś ma światło w sobie i na pewno zrobi karierę. (...) Drugą osobą, w którą zawsze wierzyłem, jest Weronika Rosati. Ma to „coś”. Teraz zabrałem ją na imprezę „Elle” w Paryżu i na drugi dzień wszyscy mnie pytali: „Kim jest ta piękna aktorka?”. Stylistka „Elle” (..) powiedziała mi, że Weronika przypomina jej młodą Elizabeth Taylor i że niedługo będą o nią zabiegać w najbardziej prestiżowych pismach na świecie. Nie ma osoby, która nie zwróciłaby uwagi na Weronikę.

Miejmy nadzieję, że Tyszka się nie myli. Kto jak kto ale on powinien potrafić stwierdzić czy ktoś ma zadatki na gwiazdę czy nie.


Więcej o Marcinie Tyszce w najnowszym numerze tygodnika Gala (do przeczytania również tutaj).

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!