Margaret Lovatt, kobieta, która rozkochała w sobie delfina

przejdź do komentarzy

Sypiała z nim i zaspokajała go ręką.

margaret lovatt margaret lovatt/youtube
To będzie nieromantyczna historia miłości. Jednostronnej miłości.

W latach 60. NASA finansowała eksperyment, który badał możliwości komunikacji międzygatunkowej. Premiera filmu przedstawiającego badanie będzie miała za kilka dni.

W każdym razie, eksperyment skupił się na próbach nauczenia delfinów języka angielskiego. Zwierzęta zamknięte w specjalnym akwarium miały na naukę 6 miesięcy. Roli edukatorki podjęła się Margaret Lovatt. Z trzech delfinów, wybrała jednego, który był jej uczniem - Petera.

Kobieta spędzała ze zwierzęciem 6 dni w tygodniu. Peter przyglądał się Margaret, nieraz z widocznym zainteresowaniem.

Peter był bardzo zainteresowany moją anatomią. Gdy siedziałam z nogami w wodzie, przypływał i długo przyglądał się moim kolanom. Chciał wiedzieć, jak działają. To było urzekające. Peter lubił ze mną być. Ocierał się o moje kolana, ręce, nogi. Na początku zamierzałam umieścić go na dole z dziewczynami, ale okazało się, że transport miał destrukcyjny wpływ na nasze lekcje. Często bywał pobudzony, więc postanowiłam mu pomóc manualnie - opowiada nauczycielka.


Margaret dodaje, że zadowalania delfina Petera nie traktowała w kategoriach seksualnych. Mówi, że "nie było w tym niczego prywatnego".

Po zakończeniu eksperymentu Margaret wróciła do domu, a Peter... popełnił samobójstwo. Wziął oddech i opadł na dno, nigdy więcej się nie wynurzył.

Margaret twierdzi, że delfin nie był w stanie zracjonalizować sobie braku swojej "panią Robinson". Dlatego dosłownie poszedł na dno.

Element zadowalania delfina przyćmił cały eksperyment. Historię kobiety, która zaspakajała Petera opisał magazyn Hustler.

Eksperyment nauki języka angielskiego przybrał międzygatunkowy i seksualny wymiar.


Margaret Lovatt, kobieta, która rozkochała w sobie delfina

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!