Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy

przejdź do komentarzy

"Mieszkam z rodziną w jednopokojowym mieszkaniu... mam niezapłacone rachunki".

maria sadowska maria sadowska/© Kapif
Piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska, której debiutancki film Dzień kobiet kilka dni temu miał swoją kinową premierę, a prywatnie mama rocznej córeczki wyznała, że życie artystów nie jest takie kolorowe jak się powszechnie przyjęło.

Na łamach Gali postanowiła obalić mit, że polskie gwiazdy żyją w luksusach:

- Od wielu lat tworzę projekty niekomercyjne, do których częściej dokładam, niż na nich zyskuję. W życiu codziennym zmagam się z sytuacją, że mam niezapłacone rachunki. Mieszkam z rodziną w jednopokojowym mieszkaniu, jeżdżę 11-letnim samochodem. Stołujemy się w barze mlecznym (...) czasami stać mnie na kawę w dobrej warszawskiej knajpie, ale ostatnio coraz rzadziej.

Sadowska podkreśliła, że wielu znanych artystów klepie biedę, jednocześnie żyjąc w zakłamaniu i tworząc iluzję - na imprezy przychodzą w wypożyczanych kreacjach, bo najzwyczajniej nie stać ich na kupno kreacji za kilka tysięcy złotych. Tak samo robi i ona:

- Z jednej strony jestem celebrytką i wymaga to ode mnie, żebym była ubrana w sukienki za parę tysięcy złotych, kiedy ja takich pieniędzy najczęściej w ogóle nie widuję. Do sesji pozuję w pożyczonych butach. To wszystko tylko pozory.

Potrzeba dużej odwagi by przyznać się, że nawet uznani artyści żyją z dnia na dzień i nie starcza im pieniędzy do pierwszego.


Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy

Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy
Rodzina Marii Sadowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!