Mariah Carey się boi

przejdź do komentarzy

Robi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

mariah carey mariah carey/©PR Photos
Mariah Carey robi wszystko, by nie dopuścić do opublikowania książki, która została napisana przez jej poprzedniego producenta Damion 'Damizza' Young. A czemu piosenkarka tak się boi?

Podobno w książce pojawią się informacje, które mogą zaszkodzić Mariah i zniszczyć jej reputację. Damion powiedział, że opisał w niej swój czteroletni związek z gwiazdą. Piosenkarka nakazała swojej pani adwokat Sonya Guardo, aby napisała list do niego, w którym przypomni mu o porozumieniu, jaki podpisał po zakończeniu współpracy między nimi, a które zakazuje mu ujawniania jakichkolwiek informacji z życia gwiazdy.

Niestety nie ona pierwsza i ostatnia ma takie kłopoty. Brat Madonny Christopher Ciccone w książce 'Life with My Sister Madonna' opisał ją jako wariatkę zakochaną w samej sobie. Britney Spears została opisana w książce swojej mamy 'Through The Storm: A Real Story of Fame and Family in a Tabloid World' jako niezrównoważona alkoholiczka. Chyba najgorsze jest to, że każda z osób, które publikowały swoje książki, była dla gwiazd kimś bliskim.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!