Marianna Durczok - żona Kamila Durczoka przerywa milczenie

przejdź do komentarzy

To pierwszy taki jej wywiad.

marianna durczok marianna durczok/KAPiF
Tymi publikacjami żyły wszystkie media. Tygodnik Wprost rozpętał prawdziwą burzę, po której Kamil Durczok (47 l.) zakończył swoją karierę w Faktach. Komisja w TVN-ie zbadała zgłaszane przypadki molestowania i mobbingu i wydała lakoniczne oświadczenie:

Komisja prowadziła swoje działania głównie poprzez rozmowy z 37 obecnymi i byłymi pracownikami i współpracownikami redakcji „Faktów TVN” i zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym. Komisja ustaliła, że trzy osoby zostały narażone na niepożądane zachowania. Jako zadośćuczynienie, TVN S.A. zaoferuje tym osobom kwoty do wysokości 6-krotności ich miesięcznego wynagrodzenia.


Teraz Marianna Dufek-Durczok postanowiła udzielić wywiadu Dziennikowi Zachodniemu, w którym zdradziła, dlaczego postanowiła wesprzeć męża:

- Można moje zachowanie zamknąć w dwóch słowach: lojalność i przyzwoitość (...). Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą. Zresztą postawę naszego syna, w tej koszmarnej także dla niego sytuacji, odbieram jak nagrodę. Zobaczyłam, że życiowe wartości dobrze mu się poukładały w głowie.


Pani Durczok dodaje, że nie wierzy w prawdziwość tekstów opublikowanych we Wprost:

- Czytam i wiem, że to nieprawda. Nie chcę się wgłębiać, bo ten i kolejne artykuły za sprawą naszych pozwów trafiają właśnie przed sąd.


Co ciekawe, to właśnie Marianna namówiła kiedyś Kamila, by przeszedł do TVN-u:

- To ja poradziłam Kamilowi, żeby przeszedł do TVN. Bo to była możliwość rozwoju, zrobienia czegoś wartościowego. I rzeczywiście tworzył świetny program z doskonałą oglądalnością. Ale też nagle się okazało, że ta „rodzinna decyzja” obraca się przeciwko mnie, bo „rodzina Faktów” szybko stała się dla Kamila najważniejszą rodziną. A nasz związek zszedł na dalszy plan.


Kamil Durczok żąda teraz bardzo wysokiego odszkodowania za publikacje. Jaki będzie finał spraw? Czas pokaże.

 


Marianna Durczok - żona Kamila Durczoka przerywa milczenie

Marianna Durczok - żona Kamila Durczoka przerywa milczenie

Marianna Durczok - żona Kamila Durczoka przerywa milczenie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!