Marika zdradza, dlaczego wybrała wegetarianizm

przejdź do komentarzy

W nowym Cosmopolitan mówi też o innych zasadach, którymi kieruje się w życiu.

marika marika/Cosmopolitan
Bohaterką nowego numeru magazynu Cosmopolitan jest Marika, czyli Marta Kosakowska.

32-latka z Łomży przez fanów dancehallu jest uznawana za pierwszą damę tego gatunku muzycznego w Polsce. Od niedawna piosenkarkę możemy oglądać w programie The Voice.

W rozmowie z Cosmo wokalistka opowiada o zasadach, jakimi kieruje się w życiu:

Znaleźć sobie w życiu coś, co daje ci frajdę, i robić to na 100%, nie tracić sił i czasu na rzeczy mało ważne, nie krzywdzić nikogo, by na koniec dnia, myjąc twarz, móc bez wstydu spojrzeć na siebie w lustrze... Jesteśmy jak kamyk, który rzucony do wody zatacza coraz szersze kręgi – to, czym będziemy emanować, znajdzie odbicie w reszcie świata - mówi Marika.

Piosenkarka dba o linię - podczas wywiadu, który odbywał się w Tłusty Czwartek, Marta nie skusiła się na ani jednego pączka. Wokalistka zrezygnowała także z mięsa. Jest wegetarianką. O motywach, dla których pożegnała choćby kanapki z szynką, Marika mówi tak:

Jestem wegetarianką, ale nie dlatego, że uważam, że człowiek nie powinien jeść innych istot – to zupełnie naturalne, że drapieżniki zjadają się nawzajem – ale dlatego, że nie podoba mi się przemysł hodowlany. Kury w klatkach, krowy, które nigdy nie widziały słońca... Lepiej być na diecie bezmięsnej - zauważa piosenkarka.

Cały wywiad z wokalistką znajdziecie w nowym numerze Cosmopolitan, który już jutro trafi do kiosków. W magazynie oprócz ciekawych artykułów i inspirujących tematów Czytelniczki znajdą kupony rabatowe na zabiegi kosmetyczne oraz kosmetyki.


Marika zdradza, dlaczego wybrała wegetarianizm

Marika zdradza, dlaczego wybrała wegetarianizm

Marika zdradza, dlaczego wybrała wegetarianizm

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!