Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny już po ślubie!

przejdź do komentarzy

Gratulujemy!

wojtek szczęsny wojtek szczęsny/© Instagram
Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny tworzą jedną z polskich par, które rozpoznane są w sportowym świecie. Marina podobnie jak Sara Boruc czy Anna Lewandowska, jest partnerką znanego piłkarza. W przeciwieństwie do koleżanek zamiast prowadzeniem bloga, zajmuje się muzyką.

Zobacz: Marina Łuczenko zasłania twarz przed budynkiem TVN (FOTO)

Marina i Wojtek spotykają się od 2013 roku, w lipcu ubiegłego roku sportowiec poprosił piosenkarkę o rękę. W dzień jej urodzin podarował jej wart ponad 50 tysięcy złotych pierścionek od Tiffany'ego.

W sieci od kilku dni można było natknąć się na doniesienia o zbliżającym się ślubie Mariny i Wojtka. Obiło nam się o uszy, że ceremonia ma mieć miejsce w Grecji.

Tymczasem rąbek tajemnicy uchylił dziennikarz sportowy, Łukasz Wiśniowski, który na swoim Twitterze napisał:

Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho.


Zobacz: ROMANTYCZNE SUKNIE ŚLUBNE NA 2017 ROK OD FREE PEOPLE

Czekamy na zdjęcia pary młodej!

Wspominki 🎈💑🎊 #tb #throwback @wojciechszczesny1 #25th #bday #18april2015 zdjecie z urodzin #tbm #forlife #love #couple #czasleci

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)Love This city❤🇮🇹 #roma #romantic #love #loveofmylife #rome #piazzadispagna #italy #sunset #magichour #napaluszkach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!