Marina pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji (FOTO)

przejdź do komentarzy

Pamiętacie, jak ostatnio pisała coś o prywatności?

marina marina/© KAPiF, instagram
Czy będąc osobą znaną w show biznesie można zachować coś takiego jak prywatność? Dla chcącego nic trudnego - jest rzesza gwiazd, które nie robią ustawek, nie mają instagramów i nie zamieszczają postów na FB.

Kilka tygodni temu narzeczona Wojtka Szczęsnego, Marina, zamieściła na swoim profilu na Fb długą notkę o tym, że nie jest celebrytką, nie życzy sobie, by nazywano ją "byłą piosenkarką" i zapewnia, że potrafi dbać o swoją prywatność.

Przestańcie o mnie pisać, a przestanę byc Waszą celebrytką, bo jak widać nie proszę się o zainteresowanie. Moja frekwencja na instagramie jest znikoma w porównaniu do innych - pisala.


Oczywiście na odzew ze strony innych gwiazd nie trzeba było długo czekać. Karolina Korwin-Piotrowska natychmiast zarzuciła Marinie, że prywatność nie polega na wrzucaniu zdjęć w objęciach ukochanego do sieci.

W każdym razie, Marina nie wycofała się z sieci. Na jej instagramie właśnie wylądowały zdjęcia z wakacji. W ramach prywatności oglądamy całujących się bramkarza i piosenkarkę i samą Marinę w bikini.


#roma 🇮🇹✌🏻🌞👙 #pooltime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)Love This city❤🇮🇹 #roma #romantic #love #loveofmylife #rome #piazzadispagna #italy #sunset #magichour #napaluszkach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)Marina pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji (FOTO)

Marina pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji (FOTO)

Marina pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji (FOTO)

Marina pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!