Marina pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa. Uwaga hejterzy - nie wchodźcie!

przejdź do komentarzy

Szczęściara?

marina łuczenko szczęsna marina łuczenko szczęsna/© Instagram
Marina Szczęsna jest w siódmym niebie.

Od momentu, w którym piosenkarka poznała - a raczej, w którym się zakochała się w Wojtku Szczęsnym, jej życie przypomina bajkę.

Zobacz: Marina pokazała garderobę! Kim Kardashian ma gorszą!

Początki łatwe nie były, Marina wierzyła w stereotyp piłkarza - podrywacza, który często zmiana partnerki. Jednak dała szansę Wojtkowi i okazało się, że w miłości trafiła w dziesiątkę.

Niedawno gwiazdka i sportowiec stanęli na ślubnym kobiercu, a zaraz po Euro 2016 udali się w podróż dookoła świata.

Wszystkie piękne momenty z życia pani Szczęsnej można obejrzeć na jej Snapchacie albo Instagramie. Wczoraj do kolekcji dołączył filmik z Rzymu. Właśnie w tym mieście Szczęśni spędzą kolejny rok.

Zobacz: MARINA ZDRADZIŁA W COSMOPOLITAN SEKRET SWOJEJ ŚWIETNEJ FIGURY

Marina to prawdziwa szczęściara?
😝✌"Insecure people try to Make you feel smaller, Confident people love to see you walk taller." #Backstage #Cosmopolitan #covergirl #photoshoot #cosmogirl @cosmopolitanpl

Film zamieszczony przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀•MaRina• ⠀⠀ (@marina_official)Quick pic after dinner with ocean view.💏 Szybka fotka po kolacji z widokiem na ocean. #nobumalibu #malibu #la #losangeles #honeymoon #california #chill #love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀•MaRina• ⠀⠀ (@marina_official)Marina pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa. Uwaga hejterzy - nie wchodźcie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!