Marina weszła już do studia (FOTO)

przejdź do komentarzy

Szykuje nowy materiał.

marina łuczenko marina łuczenko/© KAPiF
Operacja strun głosowych, której poddała się Marina Łuczenko (25 l.) na dłuższy czas wykluczyła ją z koncertów i kazała zapomnieć o pracy w studio.

Gdy inne wokalistki wydawały nowe single, wypuszczały na rynek płyty i cieszyły uszy fanów na koncertach, Marina cierpliwie i powoli szlifowała formę. Od czasu do czasu wrzucała na profile społecznościowe fragmenty ze swych prób. Śpiewała sama i pod okiem trenerów wokalnych.

Wreszcie przyszła pora na większe wyzwanie. Piosenkarka weszła już do studia, o czym poinformowała wczoraj za pośrednictwem zdjęcia na Instagramie.

Z opisu wynika, że wokalistka szykuje nowy materiał. Śledzący ją na portalu nie kryją zachwytu i wszyscy zapewniają, że z niecierpliwością czekają na efekty.

Tymczasem partner Mariny, Wojciech Szczęsny (24 l.), nie zbyt dobrej passy. Po tym, jak zawalił obronę w czasie meczu Arsenalu z Southhampton 1. stycznia, popadł ponoć w niełaskę władz klubu. Angielska prasa spekuluje nawet, że obrońca może niedługo nie mieć wiele do roboty w klubie, do którego ma zostać sprowadzony kolejny golkiper.

Może to jednak przesada - umowa z Arsenalem podpisana przez Szczęsnego obowiązuje do czerwca 2018 roku.In the studio 🎶 #musicians #workingonsomethingnew #creating #studio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)

rnrnrnMarina weszła już do studia (FOTO)rnrnMarina weszła już do studia (FOTO)


Marina weszła już do studia (FOTO)

Marina weszła już do studia (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!