Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

przejdź do komentarzy

"Niech lizną trochę luksusu!" Żona Szczęsnego pokazuje dystans.

marina łuczenko marina łuczenko/© KAPiF
Kiedy jakiś czas temu na Instagramie Mariny pojawiła się jej fotka zrobiona obok samolotu, portale plotkarskie obiegła informacja, że Wojtek Szczęsny kupił sobie i Marinie prywatny samolot.

Opływa w luksusy, a głodzi psy? (FOTO)

O pieniądzach Mariny i jej ukochanego w internecie dyskutuje się dużo. Najwyraźniej wokalistka ma trochę dosyć tego tematu, bo wczoraj na jej profilu pojawił się film nakręcony na lotnisku. Marina wraca z wakacji razem z Sarą Boruc i jej córeczkami.

- Słuchajcie, ostatnio czytałam, że Wojtek kupił mi prywatny samolot, zapewne wszyscy niecierpliwicie się i chcecie zobaczyć, jak wygląda, zaraz wam zaprezentuję. Oto on kochani, tadam! Wprawdzie nie jest to private jet, ale jest to easy jet, też fajnie się prezentuje, a że nie lubię latać ze zwykłymi ludźmi, zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami, niech lizną trochę luksusu, a co! - żartuje Marina.
W opisie do filmu Marina wyjaśnia tym, którzy mogliby nie złapać jej poczucia humoru, że filmik nie jest na serio:

Chciałabym Wam pokazać mój prywatny samolot, ktòry kupił mi @wojciech.szczesny1 😩😂ma gest!
Mam nadzieje, że mój sarkastyczny filmik jest dość jasny i czytelny w odbiorze... #NiechLiznąTrocheLuksusu #zwykliludzie #Sarkazm #PrivateJet #easyjet #luksusowapodròż #tanielinielotnicze #beka #bzdury #dystans #luksus
- pisze Łuczenko-Szczęsna.


Luksusowe samochody wypadają przez okna. Co się dzieje?

Fani Mariny biją jej brawo za dystans:

Tak trzymaj:) utrzyj nosa tym beznadziejnym szmaciarzom! - pisze jedna z fanek.


Niech lizna troche luksusu a co 😂😂😂😂😂👌🏻 - śmieją się internauci.


uwielbiam Twoje poczucie humoru :)) - dodaje ktoś jeszcze.


Love! Niech inni sobie popatrzą do portfela zanim innym będą wytykać - zauważa inna osoba.


Zaraz zaraz, a jaki jest problem w luksusowej podróży i w Twoim prywatnym samolocie (nawet jakbyś go miała)! Tak, powodzi Ci sie dobrze bo na to ciężko pracowałaś. Zamiast komentować twoje życie ludzie powinni sie skupić na ciężkiej pracy i dedykacji dla ich marzeń. Following dreams and success it's always hard work! 😘 - dodaje ktoś jeszcze.


Lubię twój dystans do siebie! Nie każdy sobie na to pozwala. Fajnie że pomimo luksusowego życia jakie prowadzisz przy mężu, pozwalasz sobie też na normalność. 👏


Nawet jeśli by kupił, to co z tego? Nie rozumiem czemu Polacy są pełni zawiści... Najważniejsze,że masz do tego mega dystans! 👍🏻 - zauważa kolejna fanka.


A nawet jeśli kupiłby Ci @marina_official samolot, łódkę i dwa kajaki to nie widzę w tym nic złego 😏😉 ... Nikomu pieniędzy nie ukradliście zeby sie ich wstydzić ... nie wiem komu żal D ściska znowu, nie wiem gdzie się znów rozpisywali, nie śledzę głupot i Tobie kochana tez radzę nie czytać, bo to po prostu smutne i żałosne takie zazdroszczenie innym szczęścia 💕❤️ niech się każdy weźmie lepiej do roboty ... 💋pozdrawiam i Wojtka @wojciech.szczesny1 - piszą internauci.


Wy też lubicie poczucie humoru Mariny?


Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

Marina: Zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!