Mario Balotelli oświadczył się ślicznej Fanny Neguesha FOTO

przejdź do komentarzy

A kiedyś ich związek mógł się rozpaść przez głupotę piłkarza!

mario balotelli mario balotelli/Instagram
Za dwa dni rozpoczyna się Mundial. Piłkarze, kibice i - z pewnością - dziewczyny oraz żony zawodników - szykują się do boju i wielkiej fiesty.

Nastrój świętowania udzielił się Mario Balotelli'emu - piłkarz oświadczył się swojej uroczej dziewczynie, Fanny Neguesha i wręczył jej pierścionek zaręczynowy.

Powiedziała "tak"... Najważniejsze "tak" w moim życiu. A oto miejsce, w którym padło pytani! Kocham cię i życzę Ci wszystkiego dobrego z okazji urodzin! Kocham cię, moja ŻONO
- napisał Balotelli na Instagramie.

Narzeczona nie pozostała dłużna:

Dziś wieczorem powiedziałam najważniejsze "tak" w moim życiu. To był najlepszy prezent urodzinowy! Kocham cię mój pierwszy i jedyny mężu
- napisała Fanny.

A jeszcze niedawno związek piłkarza stał pod wielkim znakiem zapytania. Przez swoją głupotę Balotelli mógł stracić dziewczynę.

Jeśli Real pokona Borussię i awansuje do finału Ligi Mistrzów, to wszyscy piłkarze Królewskich będą się mogli przespać z moją dziewczyną - miał powiedzieć Mario.

Kiedy te słowa dotarły do prasy, belgijska ślicznotka wściekła zdecydowała się zakończyć związek. Piłkarz przepraszał i błagał o wybaczenie - jak widać z dobrym skutkiem.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!