Mariusz z Rolnik szuka żony już ma pomysł na siebie

przejdź do komentarzy

Co planuje?

rolnik szuka żony rolnik szuka żony/Facebook
Wielkie nadzieje i ogromne rozczarowanie. Tak można opisać udział Mariusza Smagi w programie Rolnik szuka żony. Mężczyzna rozkochał w sobie Annę Michalską i dał jej pierścionek zaręczynowy. Niestety, bajka szybko się urwała - rolniczka zerwała zaręczyny na wizji, a w sieci zahuczało od plotek i komentarzy.

Michalska tłumaczyła, że jej zdaniem Mariusz jest maminsynkiem, a pierścionek tak naprawdę kupowała jego mama. Mariusz z kolei wyjaśniał, że poprosił o pomoc w wyborze cacka, bo sam przebywał w Londynie.

Jakiś czas temu mama Mariusza zdradziła, że jej syn znalazł już no dziewczynę. Fakt pisze też, że Smaga zamierza już nie opuszczać kraju i planuje założyć własny biznes:

Teraz coraz więcej czasu spędza w Zwoleniu, gdzie mieszkają jego ukochany syn i mama. Mariusz na razie pomaga rodzicom w prowadzeniu małego rodzinnego biznesu. Sam jeszcze nie wie, z jakim miejscem zwiąże swoje plany - z Warszawą czy Zwoleniem. Jedno jest pewne, Mariusz myśli o założeniu swojego biznesu, który pozwoli mu realizować swoje plany i marzenia.


Trzymamy kciuki za spełnianie marzeń!

 
Ania przygotowała niespodziankę. I jest fajnie...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 1 listopada 2015


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!