Markowski o nieślubnym synu i... wnuczkach

przejdź do komentarzy

"To była raczej zabawa w seks."

grzegorz markowski grzegorz markowski/© KAPiF


Grzegorz Markowski po raz pierwszy opowiedział coś więce Twojemu Imperium o swoim synu, który przyszedł na świat, gdy muzyk miał... 15 lat.

Markowski nie musi czekać na to, by jego córka Patrycja urodziła synka, aby móc nazywać się dziadkiem. Ma już dwie wnuczki.

- Jego narodziny były wynikiem mojego pierwszego bliskiego spotkania z kobietą - mówi o 39-letnim Piotrze. - Ja miałem zaledwie 15 lat, ona - 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie. Wiem o istnieniu Piotra od początku.

- Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek!

- Mój tata się tym w ogóle nie przejmował, ale mama, jak to kobieta, bardzo - dodaje Markowski. - Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? To była raczej zabawa w seks.

- Szczęśliwie wszystko obyło się bez wielkiej tragedii - wyjaśnia. - Rodzice mamy Piotra byli bardzo zamożni i otoczyli ją najlepszą opieką, jakiej mogła wtedy potrzebować. A ja... Trudno zachować się dorośle, kiedy nie ma się nawet zarostu. Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czau, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: calineczka 14-01-19, 14:28 cytuj
  Media są bardzo pobłażliwe dla celebrytów? W kolorowych pismach to samo porubstwo, qrestwo i łajdactwo, demoralizujące porządnych ludzi? Czy nie ma na to bata państwowego czy koscielnego?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-01-19, 19:46 cytuj
  Dlaczego pisze, że nie widuje syna często bo nie są rodziną a przepraszam syn to nie rodzina? Wkurzyłem się
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: jap...p 03-02-18, 22:58 cytuj
  O moj boze nie mialam pojecia, ze G. Markowski to taki niedojrzaly wypierdek. wypadek sexualny ok ale jak powiedzial ktos wczesniej...nie zawsze mial gosc 15 lat....dorastal wraz z synem....corka to wspanialy produkt wypierdka ?pewnie dlatego popchnal mnie przechodzac pod arkadami w gliwicach rozmachem swej wypierdkowatosci....
  Poczol we mnie niesmak do wypierdkowatych tatusiow
  Nie masz konta? Zarejestruj się!