Marta Bijan faworytką Wojewódzkiego w 4. edycji X Factor

przejdź do komentarzy

Ma to coś?

marta bijan marta bijan/You Tube zrzut ekranu
Kuba Wojewódzki podgrzewa atmosferę przed rozpoczęciem 4. edycji X Factora. TVN nie relacjonował jeszcze castingów, a juror już przedstawił swoją faworytkę.

To Marta Bijan - wokalistka, która wcześniej już starała się o udział w X Factorze, uczestniczyła też w castingach do Mam talent.

Bijan pochodzi z Sosnowa, uczy się w Liceum. Od dwóch lat wokalistka pisze własne piosenki, które mogą się pochwalić sporą liczbą odsłon na You Tube. Trzy najpopularniejsze kawałki Marty zebrały ponad 2 miliony wyświetleń.

Nie spodziewałam się takiego zainteresowania, a co dopiero tak pozytywnego odbioru internautów. Długo zbierałam w sobie odwagę, żeby podzielić się z ludźmi swoimi uczuciami, które zawarte są w moich piosenkach. Niespodziewanie coś, czego nie byłam do końca pewna, stało się moim sposobem na siebie - mówi Bijan w rozmowie z Twoim Zagłębiem (cały artykuł czytajcie tutaj).

Marta zdradza, że chciałaby kiedyś zaśpiewać z Dawidem Podsiadło, którego pamięta jeszcze z lokalnych scen, na których występował przed wygraną w X Factor.

Posłuchajcie kilku piosenek Marty i oceńcie, czy ma szansę wygrać show, czy może zachwyty Kuby to falstart.
Justin Bieber - As long as you love me (acoustic cover)
Marta Bijan - Milcząc
Marta Bijan - Ciemno


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!