Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

przejdź do komentarzy

Psycholog, chowanie alkoholu, makijaże...

marta manowska marta manowska/KAPiF
Ten program okazał się hitem ramówki TVP. Rolnik szuka żony gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Jak tak naprawdę kręci się odcinki show? Marta Manowska w rozmowie z Twoim Stylem zdradziła kilka faktów.

Jak mieszkańcy wsi reagują na ekipę Rolnik szuka żony?Stoją przed domami i machają, podglądają i zastanawiają się, co się dzieje. Jeden z uczestników opowiadał, że kiedy program się rozkręcił, lokalni dziennikarze wisieli na dachu jego sąsiadów, żeby zrobić zdjęcie. Na wsi u innych przesunięto porę różańca odmawianego przy kapliczce, bo kolidowała z godziną emisji programu.


Jak kręci się odcinki w domach uczestników Rolnik szuka żony?Bohaterowie ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Jeśli któraś dziewczyna maluje sobie ciemne cienie, to jest jej znak charakterystyczny, więc nie ingerujemy. W domu, gdzie trwają nagrania, likwidujemy tylko to, co nie może pojawić się w telewizji, np. alkohol, stojący czasem w widocznym miejscu. (...) Jedyne poważne obostrzenie jest takie, że nie pokazujemy w programie dzieci.


Nieprzewidziane sytuacje w Rolnik szuka żonyW zeszłej edycji dziewczyna, która odpadła na początkowym etapie, zrozpaczona uciekła do lasu. Psycholog okazał się niezbędny. Rodzice wysłali ją z przykazem: bez Adama nie wracaj. Od początku czuła presję, nie umiała pogodzić się z porażką.


Gdybyście byli na miejscu rolników, wzięlibyście udział w tym programie?


Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

Marta Manowska zdradziła kulisy Rolnik szuka żony

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Betka 05-04-17, 20:43 cytuj
    Bardzo fajna dziewczyna.Byłem na zakupach chemii u P.Stanisława ojca Rafała w marcu 2017 i odwiedziła ich Pani Marta.Stąd miałem przyjemność zobaczyć ją na żywo.Pani Marto tak trzymać.Atak w ogóle Kowalowie to super fajni ludzie.Trzymam z nimi już 16 lat
    Nie masz konta? Zarejestruj się!