Marta Wierzbicka jest seksowną singielką? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Oceńcie jej wczorajszą stylizację.

marta wierzbicka marta wierzbicka/© KAPiF
Co się dzieje, gdy kobieta rozstaje się z mężczyzną? W show biznesie zauważyliśmy jedną prawidłowość - zwykle zaczyna maksymalnie kusić. I oczywiście chudnie. Idealnym przykładem jest Kourtney Kardashian (36 l.), która po porzuceniu niewiernego Scotta Disicka stała się najseksowniejszą z sióstr!

Czy nasza zasada potwierdza się w przypadku Marty Wierzbickiej, która w ostatnich tygodniach zmieniła status związku na "singielka"?

Kochani, ostatnio zrobiło się małe zamieszanie, wiele rzeczy zostało napisane, więc mówię otwarcie jak jest: nie jestem już w związku. Podjęliśmy z Maćkiem taką decyzję i rozstaliśmy się w zgodzie. Nie będę odnosić się do bzdurnych sugestii o zdradach, kłótniach i sekstaśmach, bo są to obrzydliwe i krzywdzące mnie oraz Maćka kłamstwa. Przede mną teraz wiele nowych wyzwań, więc życzcie mi sił! A ja Wam życzę uśmiechu mimo, że jesień postanowiła już do nas zawitać - zwierzyła się fanom aktorka.


Na wczorajszej imprezie organizowanej przez Harper's Bazaar aktorka miała na sobie czarną sukienkę, czarną marynarkę i bordowy kapelusik na głowie.

Seksowna?

 


Marta Wierzbicka jest seksowną singielką? (FOTO)

Marta Wierzbicka jest seksowną singielką? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!