Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie VIDEO

przejdź do komentarzy

Padły konkretne kwoty.

marta wierzbicka marta wierzbicka/KAPiF
Kiedy statystyczny Polak musi pracować cały miesiąc na dwa, trzy tysiące złotych, one pojawiają się na ściankach w sukienkach i z torebkami o wielokrotnie większej wartości. Część z nich jest wypożyczona, część podarowana, część wreszcie na własność. Ile tak właściwie zarabiają gwiazdy i na co mogą sobie pozwolić? Ten temat wywołuje zwykle lawinę komentarzy.

Gorąca jest też w związku z zasobnością portfeli blogerek modowych, youtuberów i innych osób działających w sieci. Okazuje się, że przez internet można wyciągnąć spore pieniążki. Maffashion mówiła kiedyś nawet o 30 tysiącach złotych za wpis.

Ostatnio w Maglu towarzyskim pojawiła się Marta Wierzbicka. Serialowa aktorka prowadzi bloga, vloga i konto na Instagramie. Ile dostaje za wpisy na tym ostatnim?

- W zależności od firmy, różnie, 2 tys., 3 tys., do 5 tysięcy za post, Ale nie należę do osób, które nałogową muszą tam wrzucać posty i na tym zarabiać. Ja po prostu mam ten Instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię.... Ja w tym wszystkim jestem sobą i nie mam parcia, żeby zarabiać.


Można pozazdrościć?


Uwaga! Tego nie będzie w tv!" Ja po prostu mam ten instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię....Ja w tym wszystkim jestem sobą,"

Posted by Magiel towarzyski on 14 listopada 2015


Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie VIDEO

Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!