Marta Wiśniewska w NOWEJ fryzurze - odmłodziła się o 10 lat (Instagram)

przejdź do komentarzy

Cukrzyca zniszczyła jej włosy.

marta wiśniewska marta wiśniewska/© AKPA
Marta Wiśniewska (40 l.) od wielu lat choruje na cukrzycę. Piosenkarka chorobę zdiagnozowała u siebie zupełnie nieoczekiwanie. Była młoda, pełna życia. Nagle z dnia na dzień zaczęła się czuć coraz gorzej. Po zrobieniu badań okazało się, że Mandaryna cierpi na cukrzycę, z którą będzie się zmagać do końca życia.

Fabienne Wiśniewska nie jest już blondynką, teraz ma nową fryzurę

Gwiazda nauczyła się żyć z chorobą, są jednak momenty, gdy nie jest w stanie "przeskoczyć" pewnych komplikacji. Przykład - osłabione włosy. Cukrzyca ma wpływ na ich jakość i stan. Marta postanowiła poszukać pomocy u Kajetana Góry - stylisty fryzur, którego zna od dawna i któremu już nieraz powierzała swoją czuprynę.

Kajetan wziął się do pracy i wyczarował na głowie Marty nową fryzurę. O swojej pracy z Martą pisze tak:

Jakieś parę dni temu zrobiliśmy Marcie nowe włoski. Zapytałem ją czy możemy pokazać i uzyskałem zgodę. Więc cieszę się bardzo. Zobaczcie cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo a nie samo fryzjerstwo. (Doczepianie włosów jest elementem perukarskim) Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową. Efekty zobaczcie sami.


Jak widzicie z cukrzyca można żyć i są sposoby na powrót do swojego wyglądu. Mam nadzieję że spodoba Wam się 🙈


Mandaryna ma CZARNE włosy!

My jesteśmy pod wrażeniem! A jak Wam podoba się "nowa" Marta?

Jakieś pare dni temu zrobiliśmy Marcie nowe włoski. Zapytałem ją czy możemy pokazać i uzyskałem zgodę. Więc cieszę się bardzo. Zobaczcie cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo a nie samo fryzjerstwo. (Doczepianie włosów jest elementem perukarskim) Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową. Efekty zobaczcie sami. Jak widzicie z cukrzyca można żyć i są sposoby na powrót do swojego wyglądu. Mam nadzieję że spodoba Wam się 🙈 #metodakeratynowa #długiewłosy @marta.mandaryna

Post udostępniony przez Kajetan Góra (@kajetangora)Marta Wiśniewska przez cukrzycę miała słabe włosy - zobaczcie, co się stało

Marta Wiśniewska przez cukrzycę miała słabe włosy - zobaczcie, co się stało

Marta Wiśniewska przez cukrzycę miała słabe włosy - zobaczcie, co się stało

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (9): sortuj