Martyna Wojciechowska była MOLESTOWANA!

przejdź do komentarzy

"Ci mężczyźni są niezaspokojeni". O kim mowa?

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/KAPiF
Martyna Wojciechowska podczas swoich podróży wielokrotnie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi sytuacjami. Na przykład ostatnio miała problem ze pakistańskimi służbami specjalnymi, które zarekwirowały jej materiał filmowy.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska ARESZTOWANA w Pakistanie!

Ponadto podczas rozmowy z Natalią Hołownią w programie "Gala Studio" wyznała, że podczas pobytu w Indiach była molestowana seksualnie:

Wielokrotnie doświadczyłam tego, właściwie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w tłocznym miejscu czuję męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Męskie ręce, które próbują dotknąć mojego ciała. To jest nienaturalne, nienormalne, ale zdarza się bardzo często. Oczywiście reaguje bardzo ostro i bardzo konkretnie.


Niestety istnieje tam społeczne przyzwolenie na tego typu zachowanie, co doprowadza do wielu gwałtów na niewinnych kobietach.

Zobacz też: MARTYNA WOJCIECHOWSKA ZACHWYCIŁA WSZYSTKICH NA WIKTORACH

Podróżniczka wyznała również, że:

Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. A to tętni pod skórą, to jest taki nieokiełznany popęd, nad którym nie są w stanie zapanować. - zakończyła dziennikarka.Martyna Wojciechowska była MOLESTOWANA!

Martyna Wojciechowska była MOLESTOWANA!

Martyna Wojciechowska była MOLESTOWANA!

Martyna Wojciechowska była MOLESTOWANA!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!