Martyna Wojciechowska doceniona na Telekamerach

przejdź do komentarzy

Nie dała szans konkurentom.

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/KAPiF
Martyna Wojciechowska (41 l.) wygrała nagrodę Telekamery 2016 w kategorii Osobowość Telewizyjna. Uzyskała aż 41% wszystkich głosów, pokonując między innymi Piotra Kraśkę (44 l.) i Agnieszkę Szulim (37 l.).

Podróżniczka bardzo rzadko pojawia się publicznie odkąd zaczęła mieć kłopoty ze zdrowiem. Gwiazda nie chce wypowiadać się o swojej chorobie i prosi, aby uszanować jej decyzję. Internauci jednak nie przestają się martwić o jej zdrowie.

Ponadto przez swoje problemy ze zdrowiem musiała mocno ograniczyć swoją aktywność zawodową. Podczas przemówienia powiedziała, że leczenie jeszcze będzie musiało potrwać, ale jest dobrej myśli:

Szanowni Państwo. Pewnie przed telewizorem siedzi teraz moja 8-letnia córka Marysia. Dziękuję Aniołku za tę magiczną bransoletkę - przyniosła mi szczęście. Ale to nie jest tylko kwestia szczęścia że odbiera się telekamerę. To efekt ciężkiej pracy, uporu i konsekwencji. Jest takie słowo, które słyszę najczęściej - niemożliwe. To m.in. wtedy kiedy wymyśliłam, że będę jeździć po świecie i robić program dokumentalny. Wtedy pokazałam że nie ma słowa niemożliwe. Dziękuję tym, którzy mi uwierzyli i podążają. Szefowie nie chcą mnie oglądać, bo zawsze wyskakuje z jakimś szalonym pomysłem. Miałam ostatnio dużo problemów ze zdrowiem, one się nie skończyły. Leczenie jeszcze potrwa.


Pani Martyno, życzymy Pani szybkiego powrotu do zdrowia, bo jest ono cenniejsze od jakiejkolwiek nagrody, nawet jeśli ma być to nagroda Telekamery 2016. Trzymamy za Panią kciuki i wierzymy, że da Pani radę. Bo w końcu jak nie Pani, to kto inny?


Martyna Wojciechowska doceniona na Telekamerach!

Martyna Wojciechowska doceniona na Telekamerach!

Martyna Wojciechowska doceniona na Telekamerach!

Martyna Wojciechowska doceniona na Telekamerach!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!