Martyna Wojciechowska o chemioterapii i złamanym kręgosłupie

przejdź do komentarzy

"Parę razy doprowadziłam się na kraniec."

martyna wojeciechowska martyna wojeciechowska/KAPiF
Gdzie diabeł nie może, tam Martynę Wojciechowską (40 l.) pośle - można by rzec z odrobiną przekory. Mało kto wie, ale Martyna w wykształcenia jest ekonomistką. Jako nastolatka pracowała jako modelka. Potem przyszedł czas na Big Brothera i podróżowanie. Do tego wszystkiego dochodzi pasja motoryzacyjna. Wojciechowska jest też mamą. Jedno jest pewne - Martyna godzi ze sobą wiele obowiązków i wciąż żyje na pełnych obrotach. Nie zawsze było łatwo.

Gwiazda udzieliła niedawno wywiadu w Urodzie Życia, w którym wspomniała o trudnych momentach, jak walka z ciężkimi chorobami:

Zawsze powtarzam, że w jakimś sensie ukształtowały mnie wszystkie doświadczenie, które miałam w życiu. Nawet te bardzo trudne, jak chemioterapia, dwie ciężkie operacje ratujące życie, złamany kręgosłup. Że ta moja twardość i hardość wynikają w dużej mierze właśnie z tego, że nie rozczulam się nad sobą, tylko po prostu napieram. Kiedy np. leżę w szpitalu, to udaję przed całym światem, że nic mi się nie stało i w jakimś sensie to też przenosi się na mnie. Sama zaczynam wierzyć w to, że nic wielkiego się nie stało. Ale patrząc na to z drugiej strony - naukowcy udowodnili, że nawet kiedy zmuszamy się do śmiechu, to nasz mózg i tak zaczyna wydzielać endorfiny, więc w jakimś sensie to działa! Rzeczywiście, wydaje mi się, że parę razy doprowadziłam się na kraniec...


Życzymy wszystkiego dobrego!


Martyna Wojciechowska o chemioterapii, złamanym kręgosłupie

Martyna Wojciechowska o chemioterapii, złamanym kręgosłupie

Martyna Wojciechowska o chemioterapii, złamanym kręgosłupie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!