Martyna Wojciechowska: Spędziłam tydzień w grobie (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Brzmi przerażająco?

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/© KAPiF
Zbliża się jesień i ruszają nowe sezony programów i seriali. Na antenę wraca Martyna Wojciechowska ze swoimi podróżami i przygodami. Co tym razem pokaże nam Kobieta na krańcu świata? Np. Kubę (od dawna podróżniczka marzyła właśnie o odwiedzeniu tego miejsca), Albanię, Tajlandię, Filipiny, Sudan Południowy, Belize i Stany Zjednoczone.

W Albanii natknęła się na "zaprzysiężone dziewice" - dziewczyny, które postanawiają, że zostaną... mężczyznami - zachowują się jak oni, ubierają się jak panowie, a nawet mówią.

Co najbardziej zaskoczyło Martynę?

- Spędziłam tydzień w grobie. Dosłownie. Otóż nagrywaliśmy odcinek o rodzinie, o kobiecie, której cała rodzina mieszka w grobowcu. I to jest przedziwne doświadczenie, przy naszym stosunku do śmierci, do cmentarzy, zobaczyć, jak ludzie funkcjonują na cmentarzu, prowadzą normalne życie - mają tam sklepy, restauracje, dzieci się bawią, śmieją i są naprawdę szczęśliwi, że mają dach nad głową. Przyznam, że (...) dla widzów będzie to ogromne zaskoczenie - powiedziała w wywiadzie dla portalu milionkobiet.pl.

W nowym sezonie nie obędzie się też bez emocji - na Belize Wojciechowska będzie łapać "mega dużego" krokodyla i przeklinać. Bo jak tu być spokojnym, jeśli zaraz ma się ujarzmić takiego gada?

A jakie miejsce na Ziemi poleciłaby wytrawna podróżniczka kobietom?

- Kuba. Nigdy nie byłam tak podrywana, tak adorowana, nigdy chyba tyle razy nie dostałam dowodów sympatii. Nie wiem, na ile to było szczere - to nie ma znaczenia - Kuba tam można się dowartościować.

Będziecie śledzić nowe przygody Martyny?Martyna Wojciechowska: Spędziłam tydzień w grobie (VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!