Marysia Sokołowska znowu namieszała (FOTO)

przejdź do komentarzy

Czyli kontrowersje wokół okładki z nią w roli głównej.

marysia sokołowska marysia sokołowska/TVN
Czy Marysia Sokołowska może już czuć się jak medialna gwiazda? Przypomnijmy, że kraj usłyszał o tej nastolatce tydzień temu, kiedy to nie chciała przyjąć kwiatów od Donalda Tuska goszczącego w jej liceum w Gorzowie Wielkopolskim. Teraz licealistka, która jest blogerką, głosi na okładce W Sieci, że zdradzi, dlaczego premier jest zdrajcą. Publikacja wywołała sporo kontrowersji. Nie zabrakło mocnych słów:

- Pasowanie 17-letniej Marysi na ikonę polskiej prawicy jest dowodem na tejże prawicy, excusez le mot, zidiocenie. I nie Marysia jest tu problemem, ale wołający o pomstę do nieba brak mózgów - skomentował na łamach wPolityce.pl publicysta Robert Mazurek.


Dziennikarz dodał też, że promowanie jej przez prawicowe pisma robią z niej bohaterkę, co spotyka się ze zbyt ostrym sprzeciwem ze strony lewicy:

- Marysia okazuje się być groźną antysemitką i głupkowatą szafiarą, którą radna Platformy Obywatelskiej (tak, Obywatelskiej) ku zachwytowi posłów tejże partii proponuje obić. Szczujni funkcjonariusze Lisa i Michnika kończą dzieło - dodał.


Myślicie, że Marysia zrobi karierę polityczną? A może zostanie celebrytką?


Marysia Sokołowska znowu namieszała

Marysia Sokołowska znowu namieszała

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!