Maserak o rezygnacji z Tańca z gwiazdami:Decyzja była trudna

przejdź do komentarzy

"...kończymy przygodę w TzG."

rafał maserak rafał maserak/© KAPiF
Finał ubiegłotygodniowego odcinka Tańca z gwiazdami był niesamowicie emocjonujący. Z show pożegnała się Ewelina Lisowska (24 l.). Jej fani nie kryli oburzenia, na forum programu sypały się słowa pełne zawodu i złości.

tymczasem kolejne dni przyniosły nieoczekiwany zwrot akcji - w wyniku kontuzji z udziału w programie zrezygnowała Anna Cieślak. Tym samym producenci show podjęli decyzję o daniu drugiej szansy parze, która odpadła w ubiegłym tygodniu - dziś do gry wracają Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (34 l.).

Dla Rafała Maseraka (31 l.) oznacza to koniec przygody z tą edycją show. Na swoim Facebooku tancerz napisał:

Chciałbym potwierdzić, że z powodu kontuzji, jakiej doznała Ania musimy zrezygnować z programu, nie ma tego złego bo na nasze miejsce wracają Ewelina i mój przyjaciel Tomek, za których również trzymam kciuki :)))
Zdrowie Ani w tej całej sytuacji jest najważniejsze. Decyzja była bardzo trudna bo tak dużo przeszliśmy razem, pokonywaliśmy słabości, wykonaliśmy bardzo ciężką pracę ale na tym etapie kończymy przygodę w TZG :))))
Mam nadzieję do zobaczenia,
Rafał
Chciałbym potwierdzić, że z powodu kontuzji, jakiej doznała Ania musimy zrezygnować z programu, nie ma tego złego bo na...

Posted by Rafal Maserak on 22 październik 2015


Maserak o rezygnacji z Tańca z gwiazdami:Decyzja była trudna

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!