Maślak: historia Dominika zainspirowała mnie do działania

przejdź do komentarzy

Rafał chce pomagać ofiarom przemocy fizycznej.

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Rafał Maślak zdobył sławę jako mister Polski. Później jego karierze dobrze zrobił udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie prowadziła go Agnieszka Kaczorowska.

W każdym razie, Maślak stara się być osobą pozytywną w show biznesie - chce pomóc Polakom ubierać się dobrze - stąd modowy blog, a teraz mister pragnie pomóc ofiarom przemocy fizycznej. Do działania zainspirował go przypadek Dominika z Bieżunia, nastolatka, który popełnił samobójstwo, ponieważ wyśmiewali go rówieśnicy.

Po obejrzeniu materiału o Dominiku doświadczyłem ogromnego smutku i oczy mi się zaszkliły. Postanowiłem, że napiszę post dotyczący przemocy. Był ogromny odzew. Wciąż spływa mnóstwo e-maili opisujących rozmaite historie. To mnie zainspirowało do działania. Jestem silny i mam podstawy, żeby się nie przejmować takim postami. Zdobyłem tytuł, zostałem wyróżniony, więc na moją psychikę hejty nie oddziałują. Jeśli ktoś jest zamknięty w sobie, ma środowisko, które go nie akceptuje, do tego jeszcze dochodzą hejty z internetu, to jest mu bardzo trudno. Często tacy ludzie nie radzą sobie z tym i dochodzi później do takich tragedii, jak ta z Dominikiem - mówi Maślak w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Rafał napisał już w tej sprawie otwarty list do Ewy Kopacz. Pochwalacie jego działanie?

 


Maślak: historia Dominika zainspirowała mnie do działania

Maślak: historia Dominika zainspirowała mnie do działania

Maślak: historia Dominika zainspirowała mnie do działania

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!