Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodziną

przejdź do komentarzy

"Chłopacy ze zmiany są ze mnie dumni, że mi się udało i że mogą mnie oglądać w telewizji."

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Jeszcze rok temu nikt z nas nie miał pojęcia, kim jest Rafał Maślak (25 l.) Dziś o Misterze Polski jest bardzo głośno - głównie za sprawą portali plotkarskich i Tańcowi z gwiazdami, w którym Maślak tańczy w parze z seksowną Agnieszką Kaczorowską.

Na pierwszy rzut oka życie Rafała wygląda teraz jak wspaniały sen. Kariera, nowe perspektywy, fani, imprezy.

Okazuje się jednak, że Maślak nie do końca czuje się dobrze w nowych realiach. Na swoim blogu pisze:

Ostatnio brat jak mnie odwiedził w Warszawie, opowiadał, że w fabryce, w której do niedawna pracowałem, wszyscy na stołówce oglądają moje taneczne popisy i są ze mną całym sercem i bardzo mi kibicują. Chłopacy ze zmiany są ze mnie dumni, że mi się udało i że mogą mnie oglądać w telewizji. Myśl o tym wszystkim czasami powoduje, że mam w głowie straszny mętlik i tęsknię za tym spokojnym życiem na wiosce i za rodziną, której brak, odczuwam coraz bardziej. W Warszawie czuję się mimo wszystko samotny. Flesze, wywiady, dziesiątki publikacji, a wracam do domu i czuję pustkę. Gasną flesze i zaczyna się prawdziwe życie. To w sumie dotyczy nie tylko mnie, ale ja nie uciekam w alkohol, narkotyki, czy inne używki. Nie imprezuję codziennie, bo trzeźwo patrzę na to wszystko i analizuję, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej - czytamy na blogu Maślaka.Mister otwarcie przyznaje się do tęsknoty za domem:

Jak odwiedzili mnie rodzice dwa tygodnie temu to chyba byłem najszczęśliwszym facetem w Warszawie. Mama przywiozła takie pyszności, domowe dżemy i inne smakołyki a do tego upiekła ciasto, ale i tak najbardziej ucieszyła mnie jedna drobna rzecz: ramka ze zdjęciem całej rodziny, którą postawiłem w sypialni na nocnym stoliku i zawsze jak zasypiam czy się budzę, to moi bliscy, uśmiechnięci, spoglądają na mnie i zdają się mówić: Dasz radę, jesteśmy z Tobą! Dlaczego Wam o tym piszę ? Jestem rodzinnym chłopakiem i się tego nie wstydzę. Obcowanie nawet z największymi "gwiazdami" nie zastąpi tego rodzinnego ciepła i bliskości - zauważa Maślak.


Mimo wszystko nie życzymy Maślakowi powrotu do domu. Raczej kogoś do kochania - Warszawa z bliską osobą na pewno stanie się bliższa! Czytajcie: Rafał Maślak zakochany! Kto jest jego wybranką?
Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodziną

Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodziną

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!