Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

przejdź do komentarzy

"Infantylne "aktorki" jednej roli".

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
O tym, że między Agnieszką Kaczorowską a Rafałem Maślakiem jakoś nie zaiskrzyło w czasie treningów do Tańca z gwiazdami, pisaliśmy już wiele razy. Tancerka bez ogródek opowiadała w wywiadach, że z misterem Polski nie tańczyło się najlepiej:

- Rafał jest modelem, który nie miał do czynienia z tańcem i który przede wszystkim miał taką malutką barierę, jeżeli chodzi o sam występ na żywo, o to, że jest tyle ludzi w studiu, że jest taka publiczność przed telewizorami. Musiał te granice pokonywać. Uważam, że zrobił niesamowitą robotę, bo w porównaniu z pierwszym odcinkiem, to ostatni odcinek czy przedostatni, to był znacznie lepszy. Ale jednak to jest inna praca, bardziej nad tym, żeby on wyszedł i w ogóle zatańczył cokolwiek, dlatego marzy mi się aktor - mówiła w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Lifestyle.

Ostatnio zaś w rozmowie z Twoim Imperium Agnieszka Kaczorowska wyznała:

Na superprzystojnego mężczyznę z umięśnioną klatą mogę popatrzeć przez chwilę i... mam dość. Mnie porywa inteligencja, piękny mózg. Mój partner jest inteligentny. To niezwykły człowiek, o ogromnym potencjale.


Aktorka nie powiedziała wprost, kogo ma na myśli mówiąc o "superprzystojnym mężczyźnie z umięśnioną klatą". Tymczasem Rafał Maślak poczuł się wywołany do tablicy. I na swojej tablicy FB napisał:

PRÓŻNY JEST TEN ŚWIAT... "GWIAZD"
Dziś na dzień dobry taka krótka refleksja. Czytając czasami wypowiedzi "aktorek" jednej roli i słuchając wypowiedzi w popularnym talk show, można co najwyżej się uśmiechnąć, wiedząc jak jest naprawdę. Inteligentne kobiety szukają w mężczyźnie pięknego umysłu, infantylne i uważające się za intelektualistki, jedynie "pięknego mózgu" i romansu na siłę. Kiedy facet nie wykazuje zainteresowania, od razu znajdują wytłumaczenie i przerzucają się na... starszych lub zamożniejszych. Jak dobrze, że od dawna jestem w udanym związku, z daleka, od tego zepsutego do szpiku kości, świata. Nie jestem zmuszony, w desperacji, szukać partnerki w kręgach szołbiznesowych Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to daje komfort psychiczny
PS. Życie uczy, że w stosunku do pewnego typu kobiet, nie warto być dżentelmenem. Lepiej "umyć rączki" i trzymać się od takich z daleka.


Ups! "Aktorka jednej roli", "infantylna i uważająca się za intelektualistkę"... Ostre słowa. Nic dziwnego, że w komentarzach pod postem Maślaka pojawiły się słowa krytyki.

FACET Z KLASĄ NIE PISZE O TAKICH SPRAWACH ! A DŻENTELMENEM ALBO SIĘ JEST ALBO NIE! NIE STOSUJE SIĘ TEGO CO DO WYBRANYCH KOBIET!!!! TO JEST ŻAŁOSNE! - napisała jedna z czytelniczek profilu.


Maślak zaś odpowiedział:

Kiedy dama wzywa do odpowiedzi, gentleman odpowiada.


Ciekawe czy dama skomentuje jakoś tę wypowiedź?PRÓŻNY JEST TEN ŚWIAT... ,,GWIAZD"Dziś na dzień dobry taka krótka refleksja. Czytając czasami wypowiedzi ,,aktorek"...

Posted by Rafał Maślak on 27 kwietnia 2015


Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

Maślak poczuł się dotknięty opinią Agnieszki Kaczorowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!